140 000 hlasů pro baculky

Zdá se, že spojení soutěže Miss Full Of Beuaty s TV Prima Love, přineslo nejen změnu názvu na Miss Prima křivky, ale také velký počet zájemců o tuto soutěž.  Skoro 140 tisíc hlasů na webových stránkách MISS Prima křivky pro finalistky!

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia. K nedávným změnám, a to nejen ve vedení soutěže, ale i v jejím názvu, se vyjádřil jeden z organizátorů Roman Fareq. Proč tyto změny a v čem vidí jejich přínos? „Hlavním přínosem těchto změn je posunutí soutěže do jiného levelu a větší srozumitelnost toho co vlastně děláme. Každá takováto zásadní změna s sebou přináší změny a to i v organizaci a směřování. Chceme společně s finalistkami ukázat, že něco jako ideál krásy je mýtus. Každá žena se může cítit skvěle a žádoucí, ovšem je za tím vždy spousta práce a ve většině případů i změna uvažování, která musí začít uvnitř člověka samotného,“ říká Roman Fareq.

Radek John, který podporuje soutěž a její myšlenku od počátku, se zúčastnil zatím všech proběhlých soustředění letošního ročníku a ani na tom příštím nebude chybět. Pokud kráskám neradí jak se vypořádat s dotěrnými otázkami novinářů, nebo nedohlíží na natáčení medailonků, aktivně se zapojuje do programu s jasně cílenými úkoly pro finalistky, naposledy třeba se zpevňujícími cviky z kalanetiky. „Soutěž, která v televizi Prima získala silného partnera, má šanci uspět i na mezinárodní scéně, jelikož byla zaregistrována i organizátory MISS Plus Size Universe. Vítězky soutěže MISS Prima křivky se tak v tomto roce i v letech dalších stanou jedinými zástupkyněmi českých a moravských plnoštíhlých dívek v této světové soutěži. Jak si MISS Prima křivky zjednává stále větší pozornost stoupá i kvalita soutěžících a s ní šance, že soutěž bude pomáhat získat sebevědomí a seberealizaci finalistkám nestavějícím pouze na vnější kráse, ale usilujícím o všestranný rozvoj své osobnosti“, říká předseda poroty Radek John.

Na minulém soustředění organizátoři Markéta Zámyslická a Roman Fareq oznámili finalistkám a VIP zprávám TV Prima čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku Theresa Canti pojede reprezentovat oblé křivky České republiky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále této světové soutěže se bude konat 1. listopadu v Karibiku, Trinidad a Tobago. Státní vlajka, národní hymna a jihočeský kroj, to vše s sebou Theresa poveze. Zeptali jsme se jí jak se na soutěž připravuje? „Poctivě procvičuji angličtinu, zdokonaluji se v chůzi a modelingových pózách a též zpevňuji své tělo kalanetikou. Trénuji také volnou disciplínu a rozhovor v angličtině. Beru tuto výzvu velmi zodpovědně,“ odpovídá Theresa. Jako volnou disciplínu zvolila zpěv. Již několik vystoupení má za sebou a poctivě dochází na lekce zpěvu k Lindě Finkové. Ta mimo jiné také usedne v porotě na finálovém večeru 13.9. v Divadle Hybernia. O důstojnou reprezentaci Theresy v Karibiku se zasadí i partneři soutěže Big and Beautiful, jejichž elegantním oblečením bude Theresa vybavena, krásné šperky a doplňky firmy Chartage, plavky šité na míru od Fantasy Italia a v neposlední řadě společenské šaty salonu Adina.

Theresa Canti jihocesky kroj na soutez MISS Plus Size Universe

Soustředění, které proběhlo nyní 15.8.-17.8. bylo zaměřeno především na choreografii, chůzi a volné disciplíny. Zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová, která se nedávno stala čerstvou posilou týmu, s finalistkami cvičila jak úvodní choreografii a choreografii na módní přehlídku. Skvělou práci odvedla majitelka Big and Beautiful Kateřina Kaprasová se svou asistentkou Evelyn Malaka, které finalistky učí chůzi a modelingové pózy. S Markétou Zámyslickou soutěžící ladily své volné disciplíny. Výsledkem je jasný koncept volné disciplíny i s outfitem. „Drobné změny a připomínky jsem měla v hlavě již před odjezdem na soustředění, jelikož finalistky mi posílaly své volné disciplíny nahrané, nicméně pro toto soustředění byla stěžejní choreografie a práce Kristýnky s finalistkami. My s Radkem tentokrát jen dohlíželi, aby vše běželo tak jak má. Pojali jsme ho alespoň trochu jako dovolenou, kterou jsme neměli…“ přiznala Markéta Zámyslická.

volné disciplíny

volná disciplína M.Vytisková

volná disciplína D.Zifčáková

 

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

 

Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media

 

 

michalamjaro  To je opravdu hezké číslo, je vidět že o soutěž zájem je a řekněme si upřímně, že v České republice těch mediálně viditelných projektů zas tak moc není, pořád je tu jakýsi ostych a strach jak to všechno lidi vezmou…. díky za tuhle soutěž!

michalamjaro2 Že bych si trošku zavěštil …? Vidím soutěž plnou krásných baculek, která ve sledovaností válcuje vychrtlé Missky. A vidím Miss World s váhou nad 100 kg, obdivovanou všemi!

1 komentář
  1. 3 roky ago
    petr

    Každé bych dal hlas.

    Odpovědět