5. ročník MISS Prima křivky odstartoval – 1. soustředění a plno změn

Václav Čížkovský, herec a ředitel Branického divadla, okouzlil finalistky na prvním soustředění svým ostrovtipem. Ostrý start 5. Ročníku MISS Prima křivky mohli jako již tradičně sledovat návštěvnící Ski areálu Monínec, který také v tomto ročníku hostí ve svém  luxusním zařízení všechna soustředění finalistek pro rok 2017. Ty byly vybrány v jarních castinzích.

finalistky

Novinkou tohoto ročníku, která zdramatizovala souboj finalistek o korunku MISS, je to, že první soustředění bylo vyhlášeno jako motivační. Vybráno na něj bylo čtrnáct nejlepších dívek z jarních castingů s tím, že dvě z nich budou po třídenním maratonu tréningů, zkoušek volných disciplín a rozhovorů, vyřazeny. A to podle výsledků, kterých při prvním soustředění dosáhly. Finálový večer  je totiž koncipován pro 12 finalistek. Proběhne 19.9. v Praze, tentokrát v Branickém divadle, které po znovuotevření v loňském roce o sobě dává na kulturní scéně stále více vědět.

První, třídenní  soustředění finalistek MISS Prima křivky, které proběhlo od 12. do 14.5., tak rozhodně nebylo jen seznamovací. Finalistky s hrozbou vyřazení v zádech dřely do úmoru. Díky hlavnímu partnerovi soutěže, kterým se letos stala známá, původem německá, oděvní firma Ulla Popken, zaměřující se na prodej oděvů konfekční velikosti 42 a více,  jež tento ročník soutěžící nejen kompletně oblékne pro oficiální fotografie, které dámy budou fotit opět s úžasnou fotografkou Lucií Kout, 10. a 11. června, dále pro oficiální medailonky, které se budou natáčet v Metropoli Zličín, v prodejně Ully Popken 23. května,  a zejména pro finálový galavečer, může pořádající agentura CZ Plus Size Models finalistkám nabídnout širokou paletu lektorů, kteří zapracují na jejich vzhledu, životosprávě, kondici, zpevňování těla,  catwalku neboli přehlídkové chůzi, líčení, hair stylingu, používání módních doplňků a pomohou tak podpořit charisma vybraných uchazeček o titul MISS Prima křivky. Choreografie finálového večera pak bude dílem jednoho z nejlepších choreografů v ČR Pavla Strouhala, který má na kontě takové úspěchy jako choreografii filmového muzikálu Kvaska i jeho divadelní podoby, uváděné pod názvem Touha v Divadle Kalich, choreografii inscenací Limonádový Joe, Carmen, Jesus Christ Superstar; Lucie, větší než malé množství lásky a mnoho dalších.  Za supervize herce a ředitele Branického divadla Václava Čížkovského absolvovaly finalistky i lekci jevištní prezentace, neminul je mediální trénink, tedy rozhovory s předsedou poroty, publicistou a spisovatelem Radkem Johnem, jejich cílem je připravit dívky na vstup do nelítostného mediálního světa a ostřelování bulvárními novináři, na zemi se pak několikrát ocitly díky Veronice Hlavsové při tréningu základů sebeobrany a pilně trénovaly volné disciplíny, které letos budou opravdu velmi rozmanité. A pak samozřejmě následovaly hodiny a hodiny tréninku přehlídkové chůze pod přísným dohledem Theresy Canti.

Příznivci oduševnělé baculaté krásy se mohou na finálovém večeru, který se koná 19.9.2017 v Branickém divadle v Praze těšit například na irský folk, finalistku, která hraje na kontrabas, na autorskou divadelní scénku, hru na violoncello, street dance, ale také na báseň, kterou finalistka složí ze slov, které nebude znát a dostane je nadiktované od porotců soutěže až během finálového večera.

Moderátorkou tohoto ročníku bude poprvé žena, moderátorka Frekvence 1, baculka a úspěšná blogerka Aneta Christovová.

Do finále postoupily: Barbora Kličková, Denisa Lhotská, Eliška Pešková, Kamila Štětařová, Kristýna Vrbová, Libuše Dvořáková, Markéta Kučerová, Michaela Šachlová, Romana Siváková, Štěpánka Poláková, Tereza Matoušová, Vendula Hřídelová.

 

Eliska Peskova_net

Eliška Pešková

 

finalistka Barbora Klickova_net

Barbora Kličková

 

finalistka Marketa Kucerova_net

Markéta Kučerová

finalistka Vendula Hridelova_net

Vendula Hřídelová

 

Kristyna Vrbova a Vendula Hr??delova_net

Kristýna Vrbová, Vendula Hřídelová

 

Libuse Dvorakova_net

Libuše Dvořáková

 

Marketa Kucerova_net

Markéta Kučerová

 

Romana Sivakova a Denisa Lhotsk??_net

Denisa Lhotská, Romana Siváková

 

Tereza Matousova-net

Tereza Matoušková

 

Vaclav Cizkovsky v debate s finalistkami_net

(zleva) Theresa Canti, Radek John, Václav Čížkovský, Markéta Zámyslická

 

Photo Copyright © Lucie Levá

 

michalamjaro2 Tak co, už máte svou favoritku? 🙂

michalamjaro Brzo spustíme hlasování, tak uvidíme jaká je favoritka našich čtenářů 🙂

1 komentář
  1. 9 měsíci ago
    dawid

    Barbora Kličková jesteś piękna

    Odpovědět