Baculka mě musí zaujmout a je jedno kolik má kil

Představíš se nám?
Ahoj, jmenuji se Petr, je mi 37 let. Jsem už téměř deset let ženatý. Mám dvě děti.

Líbí se ti baculky odjakživa, nebo to mělo nějaký vývoj?
Na to je těžké odpovědět, ale víceméně každý si musí projít určitým vývojem. Jelikož v době mého dospívání byl internet v plenkách a mně chyběly informace, tak jsem ze začátku hodně tápal. Věděl jsem, že se mi líbí holky krev a mléko. Spolužačky, co rychle dospívaly a najednou měly těsné oblečení. Líbilo se mi to. Dokonce vzpomínám, jak jedné spolužačce povolil šev na riflích. V té době jsem ale ještě nic nechápal. Na poslední dva roky střední školy nastoupila nová učitelka. Byla v nejlepších létech a byla opravdu ‚velká‘ a jako učitelka skvělá. Ale kvůli váze pohybující se vysoko nad metrákem se okamžitě stala terčem posměchu celé školy. Nikdo jí neřekl jinak než prasnice. Ale já se v ní nějak zhlédnul. Hltal jsem její obrovské tvary. Těšil se na její hodiny. Samozřejmě jsem se nikomu nesvěřil. V té době jsem totiž prožíval i první ‚lásku‘. Paradoxně pod tlakem společnosti a kamarádů byla extrémně hubená. Vážila 46 kilo. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl nějak hubený, byli jsme docela zajímavý páreček. Nakonec jsem se s ní po necelém roce rozešel kvůli baculce s tím, že další ‚ramínko na šaty‘ v mém životě nemá šanci… A teprve za posledních pár let, co se rozjel internet, jsem zjistil, že existuje něco jako vykrmování, že se mi líbí nejen velká prsa a pořádné zadečky, ale i pořádně napapané bříško je šíleně sexy. Jen se to musí umět nosit.

Máš nějaký váhový či velikostní strop, nebo to neřešíš?
Váhový strop asi nemám, nějak jsem nad tím nepřemýšlel. Baculka mě musí zaujmout. A je jedno jestli má 80 nebo 250kilo. Spíš naopak, než váhový strop, mám ‚váhovou podlahu‘:-) . Když vidím hubené holky, tak si tak říkám, komu se to může líbit.

Je něco, co tě na ženě nejdřív upoutá, čeho si vlastně jako prvního všímáš?
To se jednoznačně říct nedá. Každý jsme originál. Každá žena mě může zaujmout něčím jiným. Ať už je to úsměv, vlasy, oči, bříško, výstřih, zadeček… Každá žena nad 80kilo je krásná svým způsobem.

Vnímáš kritiku okolí na baculky?
Ano, kritiku vnímám. A docela dost mě to mrzí. Každému se líbí něco jiného. Taky se nenavážím do sportovkyň, atletek, že mají břišáky a bicáky jak nějakej chlap. Neurážím hubené holky, že jim lezou žebra, že mají místo prsou přistávací dráhu. Proč se teda všichni navážeji do baculek. Kdysi jsem se na nějakém diskuzním fóru zastal baculky. Moje fotky pak kolovaly po dalších fórech a diskuzích. Samozřejmě po úpravách ve fotoshopu. Od té doby si snažím hlídat soukromí. Zaraží mě mentalita některých jedinců. To, že se mi líbí baculky, neznamená, že jsem zoufalec, který na štíhlou a krásnou nemá šanci.

A máš baculku doma?
Ano mám doma baculku. Poznal jsem ji když měla 85kilo. Těhotenství a moje kuchařské umění z ní udělalo 138kilovou kuličku. Zbožňoval jsem na ní každý gram. Bohužel je teď v hubnoucím období a je téměř na původní váze. Nijak jí v tom nebráním, jsem si vědom zdravotních rizik. Ale když byla ‚větší‘ tak se mi tak nějak líbila víc.

Máš nějaké oblíbené webové stránky s baculkami?
Oblíbené webové stránky nemám.

Co říkáš na vykrmování?
Vlastně podvědomě, i když jsem ještě nevěděl, že něco takového existuje, jsem po tom toužil už v pubertě, když spolužačky začali dospívat a já sledoval jak jim začínají být těsné kalhoty a nad podprsenkou překypují bochánky,které se tam už nevejdou. Až teprve nedávno jsem si uvědomil, že svým způsobem se mi líbí vidět dobře najedenou baculku. Ale asi to není vykrmování v pravém slova smyslu.

Měly by baculky nosit oblečení odvážné, nebo spíš volné, které skrývá jejich baculaté tvary?
Co úplně nesnáším je, když se baculka schová do obrovského pytle (kusu látky) ve snaze schovat svoje špeky. Efekt je přesně obrácený, volné oblečení jí ještě rozšíří. Radši mám baculky co se oblíkají do těsnějšího oblečení, které dá hodně vyniknout jejich křivkám.

Máš nějaký vzkaz, který bys chtěl sdělit všem silným holkám?
Zkuste si více věřit, jste krásné. A je spousta chlapů, kteří raději baculku, jen se to pod vlivem medií bojí přiznat.

A teď zabrousíme na Tvé končíky?
Většinou mě teď zaměstnává rodina. Takže na koníčky moc času není.

 

michalamjaro2 Zajímavý a lidsky milý rozhovor.

michalamjaro Ano, mužům se líbíme a mám hned hezčí den 🙂

 

Komentáře: 2
 1. 6 měsíci ago
  Jana

  Moc hezky napsané 🙂

  Odpovědět
 2. 6 měsíci ago
  Alena

  Vytesat do kamene, nádhera.

  Odpovědět