Co muži neradi slyší od baculek

Milí moji čtenářové,
Miloš nám poslal věty, které neradi slyší obdivovatlé plných tvarů od vás baculek. Rádi je uveřejňujeme a já ke každé připojím svůj komentář…

Musím zhubnout!
Standa: Tady se nabízí jednoduchá odpověď. Nemusíš! Ale protože nám, milovníkům kyprých tvarů, je známo, kolika vulgaritám a impertinencím musí baculky čelit, musíme odpovědět jinak. Obdivem, láskou, galantností …

Půjdu na operaci zmenšení žaludku
Standa: Stejná reakce jako v předchozím bodě je určitě správná. Ale je třeba také uvědomit si, že v tomto případě již nejde o „nevinné“ uštěpačné poznámky kolegyň a kamarádek, v tomto případě jde o zásah do lidského organismu. A víte, jaká rizika jsou spojená i s tak jednoduchou operací, jako je „slepák“?  Zkrátka … zvažte všechna pro a proti.
Takhle pozdě už nemůžu jíst
Standa: A to jako proč? To někdy řekl docent Rajko Doleček? Nebo je to nový předpis EU? Nebo tento názor razí v pracovním kolektivu peroxidová čtyřicetikilová bezdětná blondýnka s manželem milionářem? Já nevím, ale když má člověk hlad či chuť, tak se nají, no ne? 
 
Proč to sladké kupuješ, mě to pak láká a nesmím to …
Standa: Nesmím? Nechci! A proč nechci? Protože pak poslouchám, jak jsem tlustá. Neumím si uvědomit, že pokud bych tyhle hlupáky nevnímala, bylo by mi moc dobře a navíc vím, že můj přítel/manžel/milenec tohle miluje? To je jedno! Prostě to nesmím a hotovo, přece chci být IN! Zní to tvrdě dámy? Pak se omlouvám. Ale zkuste se nad tím zamyslet, jak moc a v jak zásadních věcech se necháte manipulovat hlupáky, na kterých vám vlastně nezáleží …
 
Nesahej mi na břicho!
Standa: Bříško je pro milovníky kyprých tvarů součástí úplnosti krásy každé baculky. Stejně jako si chce váš partner pohladit vaše ňadra, zadeček či stehna, stejně tak si chce pohladit i vaše bříško, ať už je jak chce velké. Dovolte mu to a uvidíte, že to vůbec nebolí!

 

A nedá mi to a napíšu svůj pohled na věty, které nemají rády naopak baculky.

Holka dělej se sebou něco, nebo se nevdáš.
Standa: Klasická záležitost, kterou já osobně řadím do skupiny velevět jako například „Budete to potřebovat u maturity“, „Okamžitě se uklidni“ a „Mělo by se udělat …“. Tato věta se využívá i v jiných spojitostech, než s radikální dietou a razantním cvičením. Směřuje k oblečení, chování, ale většinou je spojována právě s postavou. Možná to s tím nesouvisí (ale když se zamyslíte, tak jen zdánlivě), ale je jeden moc hezký vtip.

Mladík vypráví kamarádům: Každou svatbu, na kterou jsem pozván, musím poslouchat  narážky tetiček, které mne vždycky potřepou po vlasech a s hloupě vědoucím úsměvem praví: „Teď jsi na řadě ty!“. Ale už jsem přišel na to, jak jim to vrátit. Začal jsem jim tuto větu říkat také. Na pohřbech.

Jak na tohle někdo může vlézt
Standa: Fakticky tato věta evokuje představu, že každý milovník oblých tvarů musí být zároveň horolezcem i speleologem zároveň. Já si tentokrát odpustím invektivy vůči vyštíhlené populační skupině a řeknu jenom jedno. Kde je více materiálu, je i více nápadů, kreativity, možností, krásy, hravosti a něhy.

A co zdraví?
Standa: „Máňo, vidělas tu velrybu, co kolem prošla? Si vůbec neuvědomuje, jak si ničí zdraví!“, pronesla dáma s abstraktním účesem fialového odstínu, dlouze potáhla z cigarety a dopila dalšího štamprlíčka Becherovky…

Ty klouby musejí dostat zabrat
Standa: Tak vám nevím, jestli pouze baculky mají výhradní právo na artrózu a problémy s kloubním systémem. Dle této věty zjevně ano. Pak ale nechápu, na co si stěžují sportovci, řidiči, těhotné ženy … a pan prezident?!

Taková pěkná holka a nechala to dojít tak daleko
Standa: Nejoblíbenější slova českých teoretiků. „TO“ a „SE“. To se na to vy…. !

No ty jsi zase přibrala (nakynula).
Standa: Krásná, nádherná a dokonalá reakce je na tuto větu zareagovat následovně. Usmát se, pohladit si své oblé tvary a pravit: „Viď?! A co práce to dalo! Ale miluju to! A co teprve můj přítel/manžel/milenec!“

Já taky nejsem zrovna štíhlá, ale tohle je už moc.
Standa: Správně, s touto větou naprosto a ve všech ohledech souhlasím. Zjevně míří na opravdu hodně velké baculky a ty, jak je nám obdivovatelům kyprých tvarů známo, mají skutečnou MOC! Moc nad našimi zraky, které se od nich nedokáží odtrhnout. A to jsem popsal jenom jednu z mnoha MOCÍ!

No to je teda prasnice
Standa: Tuto větu z řad vět přírodovědných obvykle praví vůl, který přežvykuje svou denní dávku odporností a rozumí jenom jedinému. Svému dokonale volovskému egu.

Váš Standa

Komentáře: 18
 1. 1 rokem ago
  Jakub Petřík

  Tos Stando stručně shrnul skoro celé „hvězdné války“
  Taky jsem párkrát slyšel „Jen se na mě podívej, vždyť takhle nemůžu nikam jít!“ To je výkřik udupaného sebevědomí, frustrace a strachu z většinového světa, který tolerancí a pohodou zrovna nesrší. Je občas hoodně těžké to spravit. Já bych na to sice řekl „Pojď, chci se tebou pochlubit“, ale nemívá to úspěch.

  Baculky mají opravdu kouzelnou MOC, pro mne moc. A jak se nám tak blíží slunovrat, stále častěji sním o krásném oslavném rituálu baculatých čarodějek…..

  Odpovědět
  • 1 rokem ago
   Rosabella

   moc milá odpověď 😉

   Odpovědět
 2. 1 rokem ago
  Poulie

  Tenhle problém s udupaným sebevědomím mají bohužel i někteří baculatí muži, jak poslední dobou pozoruju, a to mi ten můj přitom sebevědomí jedině dodává, ale sám sebe docela shazuje… Aneb co nám společnost vtlouká, těžko se odpouští… Láska je lék, jen délka léčby závisí na míře ublížení. Hlavu hore, nejen muži můj, ale i my ostatní!

  Odpovědět
  • 1 rokem ago
   MARTA TINA

   Poulií máte pravdu,baculáčči to také nemají v životě lehké,možná to mají ještě těšší než ženy baculky.Určitě se ale najdou mezi nimi i vyrovnaní pohodáři.Muži toho také na sobě řeší hodně jako my ženy.Co na sobě muži řeší někdy zcela zbytečně,tak k tomu bych se chtěla dostat v novém roce.

   Odpovědět
 3. 1 rokem ago
  Alena

  Skoda ze nemam moznost potkat takoveho muze kteremu by me telo nevadilo a naopak by si me hýčkal😥

  Odpovědět
  • 1 rokem ago
   Iva

   Když si odpustíte nemohu, tak on se někdo objeví…je to v hlavě a ne v počtu milovníků bsculek, těch je habaděj, opravdu

   Odpovědět
   • 1 rokem ago
    MARTA TINA

    Milovníků baculek je dosti.Záleží co baculka ze sebe vyzařuje.Zda negativní energii či pozitivní.Jestli ona je sluníčko nebo mrak,bojovnice či srab.Není to jen o vnějšku baculky,ale o vnitřku.Obsah hlavy,duše,srdce je dosti důležitý faktor při seznamování………..

    Odpovědět
    • 10 měsíci ago
     pier

     U baculky jsou velmi příjemné a milé a hodné maminky. Při seznamování pro ně mluví krása ženského těla.

     Odpovědět
  • 1 rokem ago
   Honza

   Jak píše Iva … nás všude běhá … -))! Ale v čem by to mohlo vězet? Už to mám … že vy si důkladně zakrýváte všechny „problematické partie“? To nesmíte, to je chyba … blbům se neschováte a baculkomil vás pak ještě přehlédne, kdepak, to chce obráceně -)!

   Odpovědět
 4. 1 rokem ago
  Lenka Jalovecká

  Ano, přesně jste shrnul to co každa z nas už mnohokrat slyšela…. Sebevědomí nulové, obzvlašť když to slýchate i z rodiny, kde by vas měli podržet…..Dnes už svoje tělo mám rada a umím s ním žít a nosit moje kila navíc… Paradoxně jsem se to naučila díky mužům, kterým se líbí baculky….a za to jim patří můj velký dík…Chvíli mi trvalo, než jsem dokázala uvěřit, že to co říkají myslí opravdu vážně….. a teď si i já připadam krásna a jsem spokojená a šťastná……
  Děkuji za Vaše članky…jsou super…a přeji Vám, i všem kolem Vás, krásné a pohodové svátky, plné lasky a štěstí
  Na takovy oslavny ritual baculatych čarodějek bych ráda přiletěla……

  Odpovědět
 5. 1 rokem ago
  Nikka

  Tyhle ustepacne poznamky slychavam velmi casto a prakticky vsude. Take uz nikam radeji nechodim, protoze bych jim musela dat akorat pres drzku a chlapum lichotky uz take neverim…

  Odpovědět
  • 1 rokem ago
   MARTA TINA

   Nikko komu vlastně děláte radost ve svém životě?Sobě asi ne,ale těm hlupákům,když se rychle a snadno vzdáváte.Zabojujte trochu,život je přece krátký.Chcete ho prožít s hlavou v písku či ulitě?Žijte a nepřežívejte.Zahodˇte pesimismus,negativismus.Vezměte si příklad kolik příběhů baculek stˇastných je zde na webových stránkách.To štěstí musí vycházet asponˇ maličko z nás,určitě je na Vás něco pěkného,pozitivního………Hlavu vzhůru,nakopněte sama sebe do zadnice…..Izolace je velká hloupost přece!

   Odpovědět
   • 1 rokem ago
    Nikka

    Zivot je sice kratky ale urcite ho nebudu sdilet s lidmi, kteri se mnou manipuluji ci se o me otiraji 🙂 To radeji budu vesela sama se sebou, nez abych se nekoho doprosovala o pozornost 🙂 Bojovala jsem s nimi od svych 11ti let a uz na ne nemam ani silu ani nervy 🙂
    Stastne webove pribehy jsou fajn ale tech realnych, tech je opravdu malo. Chvili to vypada jako super pohadka, ktera trva a pak prijde procitnuti a jen dalsi tafka.

    Odpovědět
    • 1 rokem ago
     MARTA TINA

     Nikko je to Váš život samozřejmě.Nějak tento web,který se snaží pomáhat baculkám nechápete.Web se zabývá právě realitou a ne lží.Jsou tu reálné příběhy,životy baculek i boubelek.Nikdo Vás násilím nemůže zmanipulovat a otírat se o Vás,když mu to nedovolíte přece.Proč se prosit o pozornost?Z Vás ta negativita a sebelítost čiší hodně.Na tomto webu Vám nikdo nechce ublížit,jen Vám poradit a povzbudit Vás.Začněte být pozitivní,veselá,pečujte o sebe,chodˇte ven.Neubíjejte se více.Myslím to dobře s Vámi.

     Odpovědět
     • 1 rokem ago
      Nikka

      Nejsem negativni, jen uz s otevrenyma ocima 🙂 A sebelitos? Ne, jen tezce vytocena na muze, kteri jsou vybornymi herci 🙂

 6. 1 rokem ago
  Miša

  Miluju Vaše stránky a Vaše názory.😘

  Odpovědět
 7. 1 rokem ago
  MARTA TINA

  Je to tak pěkně napsané.Vždy budou odpůrci i obdivovatelé kyprých tvarů,musíme se my baculky s tím naučit žít.Každý jsme vlastně něčí,něčeho odpůrce,obdivovatel v mnohém směru.Je dobré na odpůrce mít vhodný argument a zavřít mu ústa když si do nás rýpne.Byly doby kdy jsem je neuměla odpálit,tedˇ to hravě zvládám.Když už jsem se sama se sebou smířila,tak to smíření malinko drhlo u mého neplochého břicha s nějakým tím špíčkem.Když mne muž začal po něm hladit či ho do konce líbat,tak jsem byla napjatá i nesvá.Dnes už to neřeším a jsem se sebou konečně smířená na 100%.Ony některé štíhlé ženy mají větší břicho než my baculky.Známý jim říká balonky na špejlích.Každý jsme nějaký.Jde o to mít se ráda a pokud se máme rády,tak umíme mít rády i ostatní lidi kolem sebe,kteří si to zaslouží…………Můj přítel se rád se mnou chlubí na nuda pláži i jinde…..Když jedeme v metru a on mne obejme kolem ramen a přitiskne k sobě,začne mne pusinkovat,hladit rukou a šimrat pod bradou,tak máte vidět ty pohledy ostatních lidí.Někdo se na nás usměje,jiný se smutně dívá či kroutí hlavou….

  Odpovědět
 8. 1 rokem ago
  Eva

  Moc pěkně napsané…fakt 🙂

  Odpovědět