Denisa Zifčáková – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 11

Srpen, měsíc Miss, už se nám to blíží do finále…. dnes číslo 11….

Můžeš se nám prosím představit?
Jmenuji se Denisa Zifčáková, je mi 27 let a  pocházím z Nového Boru. Jsem maminka ročního Ondráška a šťastně vdaná paní :-). Jsem vystudovaná fotografka a hned po škole jsem  pracovala v jednom krásném hotelu Morris  v Novém Boru jako recepční, nyní jsem na mateřské dovolené a toto období si naplno užívám :-). Moje konfekční velikost je 44.

269182_1885073528416_3442954_n

Byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Baculka jsem nebyla vždycky, ale je pravda, že kypřejší postavu jsem měla již od puberty, nikdy jsem se s mojí postavou nijak netrápila, naopak jsem se snažila najít na sobě vždy to krásné a to zvýraznit a naopak nedostatky zase schovat.

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Na mé postavě jsou nejvýraznější asi má prsa a pozadí. 

Co je Tvoje práce a koníčky?
Moje koníčky jsou můj synáček a práce na zahrádce a je to pro mě zároveň relax. Ráda trávím dny na chatě se svojí rodinou a naším pejskem.

1521917_10201398783833405_1212094283_n

Omezuje tě nějak postava?
Moje postava mě nijak neomezuje, samozřejmě se musím trochu hlídat, aby jsem byla dále aktivní a mohla se svým synem podnikat veškeré aktivity, dříve jsem měla problém se svléknout na koupališti, ale dneska se dělají plavky, ve kterých i výraznější postava vypadá dobře.

A co okolí? Neslyšela jsi, že bys měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Mé okolí mně nijak najevo nedává, že by mělo problém s mojí postavou a když jsem slýchala nějaké narážky, tak jsem jim nikdy nevěnovala pozornost, samozřejmě v pubertě se tím děvčata trápí, i já jsem někdy upadla do deprese, ale naštěstí jsem své sebevědomí nabyla vždy zpět a jsem spokojená v těle v jakém jsem :-).

1009270_10200533273476187_119191581_o

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se ti líbí?
Muži se mi líbí vysocí a štíhlí a u žen mám ráda větší prsa, štíhlý pas a vetší pozadí.

Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže Miss Prima křivky 2014?
Ano jsem ve finále soutěže a jsem velice ráda a hodlám tuto příležitost využit  jak jen to půjde, můj moment přihlášení byl asi ten, že jsem byla 4 měsíce po porodu a chtěla jsem vyzkoušet něco nového a tato příležitost mi přišla skvělá a neváhala jsem ani minutu a přihlásila jsem se.

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Celý tým soutěže je skvělý a nelituji ani minutu, že jsem se přihlásila, naopak jsem ze soutěže velice nadšená.

V jakém oblečení ráda chodíš?
Ráda se oblékám spíše v elegantním stylu, ale nemám problém vzít si na sebe i sportovní oblečení.

Snímek obrazovky 2014-07-03 v 16.45.37

A co říkáš na naše stránky?
Vaše stránky sleduji velice ráda, člověk zde najde dobré články a pomáhá všem baculkám vnímat sama sebe pozitivně.

 

michalamjaro2 Sám jsem zvědav, jak tato soutěž dopadne. A přeji organizátorům do budoucna odvahu bořit mýty. Protože i s velikostí 50 a více ženy mohou být krásné, inteligentní a žádoucí!

michalamjaro  Možná někdo namítne, že to vlastně ani nejsou baculky, ale já tuhle soutěž beru jako mezikrok, dívky mají krásnou plnou postavu a určitě se dočkáme chvíle, kdy i velikosti více než 50 budou  v naší republice součástí Miss. Denise stejně jako ostatním držíme palce a můžeme prozradit, že budeme na finále a i Držkatá Marie se chystá potom napsat fejeton, je na co se těšit :-).