Druhý ročník MISS Prima křivky zná vítězku!

A ještě přikládáme oficiální text pořadatelů.

13. 9. 2014 v Divadle Hybernia proběhl druhý ročník soutěže o nejkrásnější ženu oblých tvarů ČR a SR! Zahájil jí motokrosový závodník Roman Körber, v jehož show se pod koly jeho motorky ocitli Radek John s organizátorkou Markétou Zámyslickou a moderátorem večera Petrem Vackem! Všichni naštěstí přežili. Polovina skupiny Bek Ofis se na jevišti Divadla Hybernia objevila svlečená a pomalovaná bodypaintingem! Michal Penk se vrátil na scénu a zahrál a zazpíval živě!!!

finale-26a

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), mohli nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzešel nový titul: MISS Prima křivky – cena TV Prima love 2014, který získala finalistka s číslem 12. – Kateřina Vejnarová. Cenu vítězce na finálovém večeru předal zástupce TV Prima – Tomáš Kraus. Tato kráska si zahraje v jednom ze dvou nejoblíbenějších seriálů TV Prima, dle svého vkusu. Můžete se tedy těšit, že jí uvidíte buď v Cestách domů, nebo v seriálu  Svatby v Benátkách.

Dívky soutěžily ve třech disciplínách
1. rozhovor / 2. volná disciplína / 3. módní přehlídka v šatech Big and Beautiful na choreografii Kristýny Sklenářové.

Volné disciplíny byly velmi rozmanité. Hrálo se na akordeon, kouzlilo se, vázaly se kytice na živo a samozřejmě také tančilo a zpívalo. Největší ovace sklidila volná disciplína finalistky s číslem 6. Simony Zrůstové, která obula „piškoty“ a zatančila balet. Upoutala i vítězka letošního ročníku Pavla Procházková, která zazpívala píseň, kterou si sama složila a otextovala – Kunečky a srnečky. Lehce morbidní představení nejen hudební, ale v podání Pavly i divadelní, diváci i porota ocenili.

Šaty na dvě soutěžní disciplíny finalistkám poskytl butik Big and Beautiful, na závěrečnou promenádu svatební salón Adina. Všechny modely byly doplněny skvostnými šperky značky Chartage.

V porotě usedli: předseda poroty Radek John, který s finalistkami absolvoval všechna soustředění, Linda Finková, hudebník a herec Felix Slováček jr., herec, redaktor a moderátor – Tomáš Kraus, poslanec parlamentu ČR, syn Karla Černocha a také hudebník a pilot – Marek Černoch, renomovaný český fotograf Petr Kurečka, kterého znáte především ve spojení s kalendářem Proměny a mnoho dalších. Porotců bylo celkem 16.

Diváci mohli v předpremiéře vidět část kulis nově připravovaného muzikálu Sněhová královna a též slyšet několik písní z něj. Linda Finková, David Gránský, Felix Slováček jr., Peter Strenáčik, Michaela Sejnová, Jan Kopečný… to všechno jsou hvězdy nově připravovaného muzikálu, které diváci na galavečeru mohli slyšet.

 

finale-157a finale-150a

Vystoupil i Marek Černoch – pilot, hudebník, ale nyní hlavně poslanec a místopředseda poslaneckého klubu Poslanecké sněmovny PČR. Zazpíval společně s loňskou vítězkou této soutěže Theresou Canti duet, který zpíval jeho otec Karel Černoch s Věrou Špinarovou – Všímej si víc.

Polovina kapely Bek Ofis byla tentokrát v jiné roli. Klávesista Viktor Macák a basák Karel Hubáček se dali všanc bodypaintingové umělkyni Heleně Skuhrovcové, která z nich udělala jaro a léto, které doplňovalo úvodní choreografii finalistek. Podzimem byl kickboxer Jan Rychtařík a zimou student VŠT Přemysl Horáček.

Michal Penk se po dlouhé době objevil na scéně, a to rovnou s kapelou a živě! Zahrál a zazpíval tři písně. Jednu notoricky známou – O bláznech a dvě nové – Lovesong a Sráz.

finale-115a

Vítězky vyhlášených titulů:

 

MISS Prima křivky 2014 /cena poroty/

Pavla Procházková

1 vicemiss Prima křivky 2014 /cena poroty/

Markéta Nagyová

2 vicemiss Prima křivky 2014 /cena poroty/

Simona Zrůstová

 

****

MISS Prima křivky Internet 2014 / hlasování probíhalo na webových stránkách www.primakrivky.cz /

č. 4 – Květa Bezuchová

MISS Prima křivky – cena TV Prima love 2014 /hlasování probíhalo na webových stránkách TV Prima/

č. 12 – Kateřina Vejnarová

MISS Prima křivky portálu Krásná XL 2014 /hlasování probíhalo na webových stránkách Krásná XL/

č. 2 – Jana Stejkozová

MISS Big and Beautiful 2014/vítězku si sama vybrala spolumajitelka Big and Beautiful/

č. 1 – Kateřina Lusková

finale-177 finale-158a

Záznam večera budete moci shlédnout na Prima online.

 

Všechny finalistky, i ty, které se neumístily, získaly plavky šité na míru firmy Fantasy Italia, dárkovou taštičku Chartage a 25% slevu ve všech buticích Big and Beautiful.

 

Choreografie se pro tento ročník ujala Kristýna Sklenářová.

 

Photo Copyright © Morris Media

1 komentář
  1. 4 roky ago
    Renata

    Opravdu moc pěkný večer byla jsem tam s manželem moc se mě to líbilo všem gratuluji dámy byly super a všem to moc slušelo.

    Odpovědět