Kateřina Konečná – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 7

Jmenuji se Kateřina Konečná, je mi 23 let. Pocházím z Chrasti u Chrudimi (pardubický kraj), ale většinu času trávím v Hradci Králové. Studuji tu speciální pedagogiku, obor Výchovná práce ve speciálních zařízeních, která mě velice baví a naplňuje.

Kateřino, děkujeme za představení a teď naše klasická otázka :), byla si vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Baculatá jsem začala být zhruba od puberty, kdy se tělo začalo měnit. 🙂 Navíc k tomu přispěla i hormonální léčba, kterou jsem musela ze zdravotních důvodů podstoupit. Zkoušela jsem nějaké diety, ale nikdy nic nezabralo. Vždycky mi ty boky a zadek zůstaly. 😀

Asi jako každá žena, tak i já mám své „tlusté“ a „hubené“ dny. Dám příklad. Jdu do obchodu, že si potřebuji koupit kalhoty a ejhle, když mi sedí přes nohy, tak v pase mi odstávají a v nejhorším případě mi žádné nejsou. To pak nastávají „tlusté dny“. 😀 Naštěstí jich moc není a vydrží mi to tak den. 😉 Pak jsou ty „hubené“ dny, kdy jdu k zrcadlu a říkám si „ty jsi fakt kočka, tobě to dneska opravdu sekne“. 😀

Ale jinak se nijak zvlášť netrápím. 🙂 Naštěstí mě má postava nijak neomezuje. :-). Moje konfekční velikost je 42/44.

tablo2010

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Určitě zadeček, boky, a stehna. 🙂 Spousta mých kamarádů mě spíše upozorňuje na zrzatou hřívu, jasně modré oči a úsměv s dolíčky, který mi mizí, jen když se mi něco nelíbí, při lidské hlouposti nebo když mě opravdu někdo vytočí. 🙂 A to je potom „vzrůšo“. 😀 Naštěstí mě jen tak něco nerozhází a vše se snažím řešit v klidu. Ale doufám, že jsem výrazná celá jako osobnost. 🙂

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Vždycky jsem musela udělat první krok k seznámení. Nevím proč, ale muži mě asi bojí. 😀 I naše produkční a PR soutěže Miss FOB Markéta Zámyslická mi na toto téma napsala, „Katko z tebe tryská hrdost na míle daleko. Působíš nedotknutelně a tajemně. Oni se u fotek zasní, ale pak to vzdají dříve, než napíšou první písmenko :-). Málokdo by měl odvahu tě oslovit.“

Já tohle bohužel posoudit nemohu, ale ráda bych takhle veřejně chtěla dát všem vědět: nebojte se mě, já nekoušu! :-D. Ale na druhou stranu, jsem už rok a půl šťastně zadaná. :–)

Co je tvoje práce a koníčky?
Mezi mé koníčky patří plavání, tancování, turistika, jízda na kole. (pokud by se našel sponzor, tak potřebuji už nové kolo). Nebojím se nových věcí, ráda zkouším různé druhy sportů.  Do práce zatím nechodím, ale přivydělávám si hlídáním dětí v královéhradeckém kraji a teď přes prázdniny mě najdete na recepci v Autokempu v Seči.

Omezuje tě nějak postava?
Vůbec ne a nebo jsem to „zatím“ nepocítila a doufám, že nepocítím. Dřív jsem tancovala standardní a latinsko-americké tance v Taneční škole Bohemia Chrast. Teď preferuji jízdu na kole nebo pěší turistiku. Zrovna před měsícem jsem vystoupila na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. A vše bez problémů.

snezka2014

A co okolí? Neslyšela si že by si měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Ne, nevzpomínám si, že bych něco takového poslední dobou slyšela. Na základce něco takového proběhlo, ale teď vůbec. Všichni mě berou takovou, jaká jsem.

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se ti líbí?
Nejvíce se mi líbí sebevědomé ženy, co umí ze svých nedostatků udělat přednosti.

sushi29.6.

Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže?
Nejdůležitější je říct, že jsem se o soutěži dozvěděla zcela náhodou. A na poslední chvíli podala přihlášku. Přihlásila jsem se společně s mojí kamarádkou, ale bohužel se do finále nedostala. A proč jsem se do soutěže přihlásila? Chtěla jsem v životě někam dál a „něco si dokázat“. 🙂 A navíc umíte si představit, jak vnoučata a spolubydlící v domově důchodců budou koukat, až jim tohle budu vyprávět. 🙂

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Pocity jsem zcela kladné. 🙂 Vedení, finalistky a vše okolo je naprosto skvělé. Čím je ale blíže finále, tak tím jsem nervóznější.

V jakém oblečení ráda chodíš?
Rozhodně preferuji pohodlné. Džíny, tričko, kecky. Ráda chodím pěšky, takže pokud mi to čas dovolí, a nejdu „náhodou“ pozdě, jdu po městě raději pěšky než městskou hromadnou dopravou. Moje negativní vlastnost je nedochvilnost, takže většinou do školy jezdím MHD, ale ze školy pěšky. 😀 Na druhou stranu miluji plesy, tak se umím i společensky obléknout, načesat a nalíčit.

10353525_713455792027249_9055860180806174127_o

A co říkáš na naše stránky?
Stránky jsou super. 🙂 Ráda navštěvuji sekci Svět kolem baculek (Móda pro baculky) a Sex a vztahy ;-). Ale hlavně sleduji vaše příspěvky na FB. 🙂

 

michalamjaro2 Michalo, já mám radost, že nás čtou. A třeba i my přispějeme svou troškou k tomu, že baculky budou mít převážně „hubené dny“, tak jak o nich píše půvabná soutěžící č. 7 Kateřina.

michalamjaro  Sex a vztahy… tak to máš Stando radost viď, konečně tě čtou :-))). Jinak hodně pohodový rozhovor, kdo by to řekl, do té nepřístupné tváře v titulku :-).