Kateřina Lusková – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 1

Dnes finalistka a vegetariánka z Moravy…. 🙂

Můžeš se nám prosím představit?
Jmenuji se Kateřina Lusková, je mi 35 let 🙂 a mám dvě děti. Bydlím ve Vyškově na Moravě :-). Jsem neustále pozitivní a usměvavá osůbka :-). Moje konfekční velikost je 46.

Byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Už jako malá jsem byla celkově větší a vyšší :-). Do 20 let jsem měla velikost 40. Vždy jsem byla tvarovaná. Měla jsem i období diet, kdy se mi podařilo zhubnout i 15 kg. Ale opravdu jsem nejedla, běhala a denně dřela v posilovně a večer padala únavou a bez energie a necítila jsem se jako hubenější šťastnější. Myslím, že je to spíše věcí myšlení. Nechci rozdělovat a vnímat lidi jako hubené a baculaté, ale jako příjemné a v pohodě. Po dětech jsem samozřejmě zbaculatěla trošku více, ale netrápím se svojí baculatostí. Mám se ráda jaká jsem a nebudu se násilně měnit. Jsem ráda v pohodě :-), mám raději procházky a tůry než intenzivní sport, diety také držet nechci. Diety jsou pro nemocné lidi. Důležitá je zdravá strava a tu si dopřávám, můj jídelníček se skládá hlavně z vegetariánské stravy 🙂 a když mám chuť na sladké tak si ho dám :-).

IMG_5493

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
To nedokážu sama o sobě posoudit. Mám výrazné boky a větší prsa. Ale nejvýraznější mám úsměv 🙂

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Nemám problém se seznamováním všeobecně. Jsem přímá. Určitě nikdy nebyl problém se seznámit s mužem, spíše je odháním :–).

Co je Tvoje práce a koníčky?
Mám nejkrásnější práci na světě – jsem květinářka :–). Mám vlastní floristické studio, kam dávám všechny svoje nápady a kus duše. Miluji květiny, proto je má práce i mým koníčkem a životním stylem. Ráda dělám lidem radost a krásnější formu než květinou ani neznám. Mám ráda procházky po lese, chodím na tůty, ráda plavu a samozřejmě nej koníček je tanec. Miluji všechny jeho podoby a styly.

IMG_5474

Omezuje Tě nějak postava?
Myslím, že mě nějak radikálně má postava neomezuje. Jen mám ráda větší vany, ty v bytovkách jsou úzké, ale do dveří se vejdu :-).

A co okolí? Neslyšela jsi že by jsi měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Momentálně mě moje okolí bere jako velmi odvážnou, že jsem se přihlásila do soutěže baculek. Ale samozřejmě hlavně od svých blízkých už od mlada slýchám, že bych měla zhubnout. Nebo od některých kamarádek, že kdybych zhubla, tak vytřu všem zrak a podobně. Já se mám ráda a radikálně hubnout nebudu. Nemám k tomu důvod. Určitě se mi líbí baculatost, když je pevnější tělo, takže se zpevňování a protahování vůbec nebráním.

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Pro mě není důležitá u ženy postava, ale její celková osobnost. Ale fyzicky se mi moc líbí baculatost. Mým idolem je Tara Lynn, je překrásná modelka plus size.

Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže?
O soutěži Miss Full Of Beauty (nově Miss Prima křivky) jsem se dozvěděla v průběhu jejího prvního ročníku od kamarádky, která mi řekla, že je to soutěž přímo pro mě. Pro charismatické boubelky. Polichotila mi. Já se hned ten večer dívala na stránky a sledovala průběh prvního ročníku a zatoužila prožívat to stejné. Proto hned, jakmile se ohlásilo přijímání přihlášek, jsem si sedla k počítači a přihlásila se. To, že jsem se dostala až do samotného finále, je prostě neskutečné a úžasné.

 Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Moje pocity ze soutěže jsou zatím velmi příjemné, pořád je se na co těšit. Na příštím soustředění nás čeká spousta nových věci a lidí a zážitků a natáčení. Už se nemohu dočkat. Díky soutěži jsem poznala i skvělou kamarádku spolufinalistku Janu, která má již na vašich stránkách rozhovor, je mi opravdu moc blízká a mám ji moc ráda. Jinak co se týče zmiňovaného slova konkurentky, zatím jsem se nedostala k tomuto vnímání. Připadá mi, že jsme teď na stejné lodi. Všechny krásné, každá něčím zajímavá. Nechtěla bych být porotou, vůbec bych nevěděla pro kterou se rozhodnout.

V jakém oblečení ráda chodíš?
Nejraději mám sukně a šaty a orientální oblečení. Miluji květinové vzory a mezi moji nejoblíbenější barvu oblečení patří červená.

10396270_710665215639640_3423723271190157295_n-1

A co říkáš na naše stránky?
Vaše stránky čtu ráda. Mám ráda příběhy baculek a všechno dění z tohoto, pro mě velmi blízkého nového světa, kde jsou baculky krásné a vypadají tak a jsou spokojené samy se sebou.

 

michalamjaro2 Nový svět? Kdepak! On tady byl vždycky. Jenom se začíná medializovat. A snad nastane brzo doba, kdy se plnoštíhlost či baculatost stane naprosto běžnou věcí! Popravdě porotě vůbec nezávidím, tohle rozhodování bude opravdu těžké!

michalamjaro  Floristka… to je moc hezká práce, všude květiny…. stejně si myslím, že muži nosí ženám květiny velmi málo 🙁 No a jak jinak, i této finalistce držíme palce a porotě opravdu nezávidíme!!!!