Kateřina Vejnarová – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 12

Připravili jsme pro vás rozhovory s finalistkami soutěže Miss Prima křivky. Velké finále bude v září a do té doby si budete moct přečíst všechny rozhovory a na konci hlasovat, který rozhovor se vám nejvíce líbil. Takže dnes máme finalistku?

Můžeš se nám prosím představit?
Jmenuji se Kateřina Vejnarová, pocházím z východočeského města perníku, Zlaté přilby a Velké pardubické, a to z Pardubic, kde i momentálně bydlím. Je mi 27 let, jsem vdaná maminka na mateřské dovolené a už skoro druhým rokem mám krásnou a zdravou holčičku Adélku. Mám kolem sebe ráda společnost lidí a 20 let se věnuji zpěvu. V soutěži Miss Prima křivky 2014 mám číslo 12.

Katerina Vejnarova

Byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Nikdy jsem nebyla štíhlá, vždy jsem byla plnoštíhlá-oplácaná a ve chvíli, kdy mi to bylo nepříjemné, jsem se vrhala na sport. Dlouhou dobu jsem hrála závodně volejbal za neziskovou organizaci, díky kterému jsem si udržovala pro mě dobrou postavu. Taky jsem občas navštívila posilovnu a dost často jezdila na kole. Časté koncertování s kapelou mě neustále nutilo udržovat si dobrou kondičku. Pak přišla nabídka práce v kanceláři, za nějakou dobu těhotenství a šlo to pomalu nahoru. Teď, když se ve svém těle necítím a něco mi na sobě vadí, začnu pro to dělat vše do okamžiku, kdy mi je moje tělo příjemné a cítím se dobře :). Takže mohu říct, ano někdy mě to trápí, ale záleží jen na člověku, jak se k tomu postaví, aby se cítil ve svém těle dobře.

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Myslím si, že na mě jsou nejvýraznější asi oči :). Moje aktuální konfekční velikost je 46.

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Nikdy jsem neměla problém seznámit se s muži, už jen proto, že jsem společenská a neustále a ráda se seznamuji a obklopuji novými lidmi. A muži se mi líbí 🙂 A ve finále jsem spíše ve velké míře extrovert než introvert a to tomu také hodně napomáhá.

Co je Tvoje práce a koníčky?
Momentálně jsem na mateřské dovolené, tudíž práce na plný úvazek mi zajišťuje moje dcera:). Jak jsem se již zmínila, věnuji se už 20 let zpěvu, což je jeden z mých velkých koníčků. Ve 13ti letech jsem se umístila na 2.místě v celorepublikové soutěži v sólovém zpěvu mezi základními uměleckými školami. Od svých 18ti let jsem koncertovala s kapelami, The FLY, Ska´n´daal, několikrát spolupracovala se zpěvákem kapely Pirate swing band Jiřím Ševčíkem a kapela, se kterou momentálně zpívám, se jmenuje Pojistná událost. Jako druhý velký koníček je cestování. Podívala jsem se do Kanady – Toronto, Montreal, Newfoundland – St. Johns, do Afriky – Tunis, a z evropských států mám procestovanou Itálii, Belgii, Lucembursko, Rakousko, Německo, Polsko, Slovensko a stále mě láká Francie a Španělsko.

Kapela Skandaal Kapela The FLY

Omezuje Tě nějak postava?
Moje postava mě nijak neomezuje, sice neudělám provaz, ale kolik lidí ho na potkání udělá :). Vlastně jen běhání není nic pro mě 🙂

A co okolí? Neslyšela jsi, že byj si měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Je pravda, že jsem několikrát slyšela, že bych se sebou měla něco dělat, ale vždycky jsem začínala až ve chvíli, kdy to bylo mně osobně nepříjemné, ty moje špíčky. Jsem totiž celkem „splachovací“ a některé věci přecházím, aniž by se mě to dotklo. Takže okolí mě musí brát takovou, jaká jsem.

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Ze známých českých žen se mi líbí Jitka Čvančarová, je to osoba s velkým charisma, skvělá herečka a stylová žena.

Můžeme prozradit, že jsi se dostala mezi finalistky Miss Prima křivky 2014. Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže?
V loňském roce, když jsem shlédla reportáž o MISS FULL of BEAUTY 2013 ve VIP zprávách na Primě, mě to zaujalo natolik, že jsem si ihned vyhledala informace o modelingu pro plus size modelky, ale nebyla jsem tolik odvážná se přihlásit do soutěže, tak jsem to nejprve zkusila do agentury FULL OF BEAUTY jako modelka, kde jsem byla vybraná do užšího výběru, a v ten moment nastalo rozhodnutí přihlásit se i do letošního ročníku. A už je to tak, jsem ve finálové dvanáctce s číslem 12. 🙂

c. 12 - Katerina Vejnarova

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Pocity ze soutěže jsou neopakovatelné. Veškerá důvěra, podpora a hýčkání od celého týmu  se odráží na perfektním výsledku všech finalistek, ať jde o profesionální focení u Petra Kurečky, zasvěcení do světa medií Radkem Johnem, precizní a důkladná příprava na finálový večer a mohla bych tu pokračovat dál, ale něco si musíme přece nechat na slibovaný finálový večer :). Takže vás chci pozvat, abyste si udělali 13. 9. 2014 čas a dorazili na finálový večer do Prahy – divadlo Hybernia, kde uvidíte více. Konkurence mezi finalistkami je velká, myslím si, že laťka je nastavená dost vysoko, protože každá z nás je osobnost.
Tato soutěž mě každým dnem nabíjí a posouvá na další životní úroveň, která je plná nových zkušeností.  Díky ní se cítím být krásnější a sebevědomá. Přála bych to každé ženě, aby tuto zkušenost zažila. Takže holky, ženy, maminky – příští ročník je váš 🙂

V jakém oblečení ráda chodíš?
Poslední dobou velice ráda kombinuji pastelové barvy, podle nálady (žlutá, meruňková, zelená a modrá) v tom se asi nezapřu:). Ale vyznávám jednoduchost a ležérnost, samozřejmě vhodně. Ráda nosím barevné kalhoty, ale i černé legíny, pohodlný top, šaty, sukně i tepláky:)

A co říkáš na naše stránky?
Vaše stránky ráda navštěvuji a často se tu i něčemu novému přiučím. Takže co bych řekla na vaše stránky? Jen tak dál 🙂


michalamjaro
  
No zdá se, že porota nebude mít jednoduchý výběr…. ale určitě se těším kam to holky dotáhnou, jestli budou také tak činorodé, jako ty loňské účastnice…. 

michalamjaro2 Já bych se okamžitě obětoval a do poroty se přihlásil! Jenom nevím, jak bych prosazoval dvanáct prvních míst :-)