Kulatý stůl – polohy

michalamjaro Stando, náš poslední kulatý stůl měl opět velký úspěch, ach ten sex… no a na konci jsme slíbili, že další článek věnujeme polohám. Takže, pojďme si nalít čistého vína. Ten, kdo po baculce touží a neměl ji ještě v pelíšku, ale je to už na spadnutí :-), ten by měl číst následující řádky velmi pečlivě:-). Ale začneme asi od začátku…. 

michalamjaro2 Koukám, že to hodláš pojmout jako návod na montáž nábytku z nejmenované skandinávské firmy. 🙂 Já si naopak nemyslím, že milování s baculkou a možné či nemožné polohy potřebují nějaký specifický návod či „pracovní“ postup. Nebo se pletu?

michalamjaro Nejlepší by byla fotografická ukázka, ale musíme se spolehnout na čtenářovu fantazii :-). A vem to tak, že nezkušený muž si prolistuje kámasútru a bude to chtít praktikovat s baculkou, jenže existují polohy, které prostě nedáme. Těžko si baculku přehodí muž přes ramena ve stoje a podobně… :-))

michalamjaro2 Já si myslím, že kámasútra je hodně zavádějící a jsou z ní praktikovány polohy spíše výjimečně. Zkusme se bavit spíše o tradičnějších polohách, ano?

michalamjaro Dobře… misionář…. 

michalamjaro2 Proč ne … ale marně přemýšlím, kde by zrovna při této poloze mohl vzniknout problém, a to i kdyby byla partnerka výrazně plnější.

michalamjaro No to by ses divil, někdy když i partner má větší bříško a menší nástroj :-), tak vzniká problém… ale dá se tomu pomoct, dát zadeček na polštář, aby měla baculka pánev vejš… Nejlepší je v tomhle ohledu asi poloha zezadu nebo z boku… Problém může být na koníčka… Jaké ty máš zkušenosti, u jaké polohy je zádrhel?

michalamjaro2 No vidíš, to je dobrá rada. A co se nástroje týče … ehm … všimni si, jak to ladně přeskočím. 🙂 A co se týče polohy „na koníčka“, tak osobně se domnívám, že čím víc krásy má muž na sobě, tím lépe!

michalamjaro U pánů je koníček velmi oblíbený, jen je fajn aby se mohla baculka někde opřít rukama, když má větší ňadra, tak je to potom trochu nestabilní… takže zeď nebo ruce partnera… Ale asi moje nejoblíbenější, když je žena na boku zády k partnerovi, oba v podstatě leží a ta manipulace je jednoduchá… 

michalamjaro2 Samozřejmě, že je koníček velmi oblíbený, protože vše nádherné a krásné je partnerovi k dispozici na hraní, hlazení a obdivování. Ale s tou oporou to naprosto chápu. Ale i tebou popsaná pozice v leže z boku má své kouzlo … i tady se dá krásně obdivovat kyprá ženina krása.

michalamjaro Pojďme ale na nějaké další polohy… třeba na židli… to je vysloveně nepohodlné a pro baculku nepraktické… 

michalamjaro2 Nevím, jestli je to u mě věkem nebo čím, ale osobně si myslím, že sex by měl být esencí krásy, něhy, divokosti a mnoha dalších věcí … a ne pokusem o nominace na olympiádu v odvětví sportovní gymnastiky. Zkrátka a dobře, není dobré po partnerce vyžadovat vyšší prostná a ani vy muži nemusíte být kombinací Harapese a Schwarzennegera. 🙂 A když je v určitém okamžiku obdařenější partnerce potřeba např. nadzvednout bříško … tak tím líp. No nemám pravdu pánové? 🙂

michalamjaro Stando rozesmály mě sexuální rady pro baculky v jednom magazínu. Představ si, že radí, aby se baculka postavila nahá zády ke světlu, že tak jí to ubere hned několik kil. Nebo že má vyzkoušet polohu ve stoje a na špičkách, že taky bude hned štíhlejší… Tak takové rady my nedáváme… Holky hlavně se uvolněte, užijte si to a když je vám nějaká poloha nepříjemná kvůli faldíku nebo bříšku, nebo prsům, tak to řekněte a najdete společně jinou… 

A možná by nebylo vůbec špatné udělat takový domácí úkol… ať si muž vezme vaši tužku na obočí nebo na oči a zakroužkuje na vašem nahém těle to, co má na vás rád… možná budete překvapené….
michalamjaro2 Michalo, ten úkol vůbec nezní špatně. Možná se pak naše čtenářky budou divit, jak dlouhou dobu strávili v koupelně a kolik tužek jejich manžel či partner vypotřeboval. Co se mé rady týče, tak zní takto. „Milé dámy, zkuste si prosím uvědomit, až se opět budete seč vám síly stačí snažit zakrýt vaše bujné vnady a křivky, že váš partner právě tohle na vás miluje a že vaše snaha o maskování na něj může působit krajně antieroticky. Buďte své a uvidíte!