Magdaléna Vytisková – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 3

Dobrý den,
jmenuji se Magdaléna Vytisková a pocházím z Prahy. Je mi 25 let. Právě jsem dokončila magisterské studium na ČZU na fakultě Životního prostředí. Při studiu jsem chodila na nejrůznější brigády a nyní pracuji na poloviční úvazek ve státní správě. Řekla bych, že v mnoha ohledech jsem lehce nestandardní děvče s hodně bláznivými nápady, nebo se v mém okolí vyskytují blázniví lidé a já se jen vezu na jejich vlně. Sama ani nevím. 🙂 Rozhodně bych řekla, že jsem děvče do nepohody, se kterým se nikdo nenudí. 

Děkujume za hezký úvod…. byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Nikdy jsem nepatřila k holkám kost a kůže. Bývala jsem spíš taková normální a na střední škole jsem začala rapidně přibírat. Nyní si váhu držím již delší dobu cca stejnou. Baculatostí se rozhodně netrápím. Kdyby ano, tak bych s tím přece něco dělala, ne? 🙂 

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Upřímně řeknu, že muži si zpravidla nejdříve všimnou mého hrudníku. Jinak mám postavu přesýpacích hodin, takže ráda na sobě zdůrazňuji pas. Moje konfekční velikost je 44/46.

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Jelikož mám již delší dobu stálého partnera, ostatní muži mi jsou z hlediska randění cizí. Ale všeobecně se domnívám, že seznamování není o postavě, ale o hlavě. Samozřejmě, každý z nás má v hlavě svůj vysněný ideál, ale v rámci zachování lidstva od něj musíme upustit. Já například patřím k těm lidem, kteří rádi přehlídnou jakoukoli (domnělou) vadu na kráse, když se s druhým cítím dobře.

Co je Tvoje práce a koníčky?
Velice ráda cestuji, jak po světě, tak po naší krásné matičce české zemi. Takže mnoho z mých financí propadne této vášni. Při cestách ráda chodím na procházky do přírody a ve městech navštěvuji památky. Jet se mnou na dovolenou je za trest, jelikož mám přesný plán, co všechno musím stihnout a v kolik vstávám, v kolik jím a v kolik jdu spát, apod. Vše si pečlivě nastuduji a pak celé dny hustím do hlav svých spolucestujících nejrůznější (kolikrát i zcela zbytečné) informace. Momentálně mi hodně času zaberou moji domácí mazlíčci. Jelikož mám dvě kočičky Mandarinku a Karamelku, které se zatím ne zcela skamarádily. Takže po jejich honičkách a dovádění musím neustále uklízet a hlídat je, aby si neublížily. Dále jsem vášnivý akvarista amatér. Mezi mé oblíbené všednější koníčky patří četba, hra na klavír a akordeon, rukodělné práce (pletení, háčkování, malování, decoupage, aj.). Dále chodím na činohru a balet, k opeře se zatím po krůčcích dostávám. Věnuji se akcím s dětmi, jelikož jezdím již dlouhou dobu na dětský tábor jako vedoucí.          

Omezuje Tě nějak postava?
Neomezuje. Nevím, v čem by měla. Například chodím běhat a cvičit i se svými štíhlými kamarádkami a kolikrát to zvládám líp než ony. Není to věc postavy, ale fyzičky.

A co okolí? Neslyšela jsi, že bys měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Naštěstí se nestýkám s primitivními lidmi, takže takovéto narážky se mě netýkají. Moje postava je moje věc. 

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
No, sama ani nevím. Nemám ženský ideál krásy. Jsem spíš ze staré školy, takže žádné dnešní polonahé krasotinky mě neuchvacují, spíš mi přijdou směšné. Pokud mám říci jmenovitě, které ženy mi připadají krásné a výjimečné, pak: divoká Elizabeth Taylor, andělská Marilyn Monroe a ztřeštěná Nataša Gollová. Jinak všeobecně trpím na zrzavé a pihaté slečny či dívky s hodně barevnými vlásky (růžová, modrá aj.).

Postavy žen moc neřeším. Domnívám se, že to je o schopnosti umět se obléct a zdůraznit přednosti. Kolikrát potkáte krásnou štíhlou slečnu, která svou odhaleností ukazuje až moc. Či sympatickou baculku, která si plně neuvědomuje, že velikost S či M není pro ni vhodná. 

Jaký byl moment pro přihlášení do soutěže?
Ten moment byl zcela obyčejný večer, kterému předcházelo lehké přemlouvání mým přítele, mými kamarádkami a sama sebe.

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Pocity jsou převážně pozitivní. Samozřejmě jsou zde momenty, které jsou pro mě spíše ubíjející. Například jsme kontaktovány na sociálních sítích dle mého názoru ne zcela normálními jedinci, kteří nechápou hranice vkusu.  Nerada užívám slovo konkurentky, ale spíše spolu-soutěžící. Jsou to milá děvčata a je zajímavé sledovat tento průřez krasavic, jelikož jsme každá jiná, a tím se navzájem můžeme obohacovat.

V jakém oblečení ráda chodíš?
Já nejraději volím pohodlí. Takže vytahané kalhoty, mikina a žabky jsou mým favoritem. Bohužel takto oděna nemohu chodit příliš často, takže volím další oblíbenou variantu – sukně. Mám velkou sbírku sukní a punčochového prádla, které ráda kombinuji. Miluju vintage styl, takže jsou mi blízké věci po babičce či z maminčina mládí, které si pak přešívám. Mám ráda bižuterii, které mám hojné zásoby, jak nově zakoupené, tak i zděděné. Dále jsem velký nadšenec pro dioptrické brýle. Dříve mi byly posměchem, ale nyní je využívám jako oblíbený módní doplněk.

A co říkáš na naše stránky?
Na stránkách se mi libí, že jsou barevně strohé, takže člověk reaguje na obsah a ne na přehršel barev. Stránky obsahují moc pěkné články, které se hodí. Jen by to chtělo doladit: např. při rozhovoru s Kateřinou Kaprasovou bych vložila více odstavců, ten dlouhý jednolitý sloupec odpovědí mě lehce odrazuje od čtení. Osobně mi úvodní stránka přijde lehce chaotická a chvilku mi trvalo se zorientovat (moc anket a vzkazník – ten pravý sloupek se mi moc nelíbí). Reklama hned na horním panelu vedle názvu stránek (dle mého názoru) shazuje stránky a navíc je výraznější než název. Co je důležité? Název stránky nebo reklama? Mám si číst obsah nebo si dřív nakoupit v eshopu? Nepůsobí to na mě zcela profesionálně. Je to můj upřímný názor, tak doufám, že jsem neurazila.

michalamjaro  Za kritiku se určitě neurazíme, jen si dovolím nesouhlasit :-) . Stránky se nám v této podobě líbí, proto to je tak děláme a reklama v horním panelu je upozornění na obchody, kde baculky najdou opravdu hezké oblečení, protože toho je na našem trhu velký nedostatek, zvlášť od velikosti 52 výše je to velká bolest valné většiny baculek, takže ať si baculky v klidu nakoupí a potom si přečtou něco zajímavého… nebo obráceně, je to na nich :) )). A určitě máte pravdu, nejsme profesionálové, naše snaha je čistě amatérská :) . Tak to jen na vysvětlenou a každopádně je vidět, že soutěž je plná osobností a na výsledek se opravdu těšíme!

michalamjaro2 Krásná oblá táborová vedoucí. Za mne jezdily samé vychrtlé anorektičky, ach jo 🙂 Co se stránek týče, přivítáme každý názor. Ale prosím neříkejte ho mě. Já totiž co se stránek týče vím jediné – že jsou. A za to jsem rád!

Komentáře: 2
 1. 4 roky ago
  Magdaléna

  No koukám, že ta reklama hned vedle názvu nahoře zmizela 😉

  Odpovědět
  • 4 roky ago
   Michala

   Ano, firma si jí pronajala na pár měsíců, a nabízíme toto místo dál 🙂

   Odpovědět