Marie Švajková – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 9

Finále se pomalu blíži a my vám chceme představit v rozhovorech všechny finalistky, aby byla vaše představa kompletní…..
A tentokrát se nám představí?
Jmenuji se Marie Švajková, je mi 23 let. Narodila jsem se do znamení zvěrokruhu Blížence. Jsem velice přátelská, společenská, upřímná, empatická, temperamentní žena co má vždy úsměv na tváři. Pocházím ze západních Čech z malého města Tachova. Mám tříletá dvojvaječná dvojčata, poštěstilo se mi mít holčičku a chlapečka. Mám blondýnku s modrýma očima a snědého bruneta s uhrančivým pohledem, jako anděl s ďáblem :-). Moje děti jsou pro mne největší štěstí v životě.
1558444_649759261732632_85604801_n

Byla si vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Baculka? Ano i ne, spíš jsem měla jen pár kg navíc, většinou má váha byla okolo 80 kg. Nejvíce jsem přibrala hlavně tedy v těhotenství a dlouho po porodu jsem se držela na 96 kg, ještě když jsem se přihlásila do soutěže, měla jsem 96kg a konfekční velikost 46, na prvním castingu už 84 a konfekční velikost 44, zhubla jsem 12kg opravdu rychle, bylo to asi i stresem a začala jsem se věnovat více sportu. Se svojí váhou jsem spokojená, nechci hubnout, chci jen zpevňovat, líbí se mi má plnoštíhlá postava, má velké prsa, zadeček, široké boky a při svých +/-172 cm jsem kus pěkné baby, za kterou se muži otáčejí, nikdy mi obdiv mužů nechyběl, právě naopak, myslím si, že ke mně má oblá postava sedí, umím své kg navíc nosit a o to jde. Přijmout své tělo takové jaké je, milovat ho a i ostatní budou milovat vás. Kouzlo sebevědomé ženy je opravdu silné 🙂
 

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Mám výrazný obličej, hlavně tedy nosánek, oči na ty hodně muži upozorňují, že je mám velice pronikavé, upřímně nejvíce však budí pozornost poprsí, zadeček, své křivky neschovávám.
 

1903255_10201642373362858_1965359878_nA co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Ne nebyl, muži se o mě vždy zajímali a já o ně, jsem živel, komunikativní. Navázat s někým kontakt pro mě není problém. A strašně ráda flirtuji, ale pšššt :-), jsem už více než 4 roky zadaná, s přítelem máme naše krásné dvojčátka.Co je Tvoje práce a koníčky?
V současné době jsem na mateřské dovolené a dálkově studuji. Předtím jsem pracovala jako pomocná administrativní pracovnice v malé elektro firmě, kam se možná vrátím :-). Mezi mé koníčky patří sport, tanec, který volím i pro svou volnou disciplínu a fit box, což je pro mě naprosto úžasné odreagování výborné na fyzičku a zpevnění celé postavy, velice ráda plavu. Miluji hudbu, ráda jezdím na koncerty, festivaly, různé akce, bohužel už méně než dříve. Ráda maluji, zajímá mě móda a mnoho dalších věcí…
Omezuje Tě nějak postava?
Nikdy mě mé tělo neomezovalo v žádné aktivitě, kterou jsem se rozhodla dělat a světe div se až na pár kg navíc jsem podle lékařů zdravá jako rybka 🙂

A co okolí? Neslyšela jsi, že by jsi měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Mé okolí a rodina mě berou úplně normálně i já se tak cítím, má postava je pro mě normální, mám se ráda. Ostatní se mi nesmějí, mají mě rádi takovou, jaká jsem. Podporují mě v soutěži. Co se týká negativních poznámek na mou postavu – jednou mi jedna slečna řekla, že jsem hroší barbie, což mě spíš pobavilo, než urazilo, zasmála jsem se a šla s hlavou vztyčenou dál. Jinak opravdu s velkou kritikou jsem se na své tělo nikdy nesetkala. Měla jsem vždy jiné věci na starost než řešit ostatní, co si myslí o mé postavě. Lidé, co uráží druhé za nějakou nedokonalost, by se měli pozastavit především u sebe a uvědomit si, že i oni nemají vše dokonalé. Pokud si svojí dokonalost nekoupí od plastických chirurgů. Ani to však nezaručuje dokonalost. Jak se říká, nikdo není dokonalý a i v nedokonalosti je krása.

 1781752_10201553283615670_1874392220_n ? kopie

Jaká žena nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Ženy se mi líbí, jsme křehké bytosti s fascinujícím tělem. A myslím, že na každé ženě je něco krásného, jedinečného. Když bych si mohla vybrat jednu ženu, která mi přijde svým tělem jako bohyně, vyberu určitě Beyonce Knowles.

Jaký byl moment pro přihlášení do soutěže?
Jsem jednou z finalistek Miss prima křivky 2014 a jsem na to hrdá. Pro mě je to velký úspěch. Přihlásila jsem se do soutěže na základě toho, že jsem hledala nějakou plus  size  modelingovou agenturu a hlavně jsem i sledovala první ročník soutěže Miss Full Of  Beauty a velice mě to nadchlo. Přemýšlela jsem o tom, a když jsem viděla přihlášku do druhého ročníku, chvilku jsem uvažovala, jaké to bude, co pro to budu muset udělat a rozhodla jsem se, že do toho půjdu. Hvězdy mi byly nakloněny a jsem ve finále :-).

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Pocity jsou naprosto úžasné, jsem ze soutěže nadšená, ale stále tomu nemohu uvěřit. Já jsem ve finále? To není možné! Vždy když si to řeknu, jsem udivená, ale moc šťastná. Poznávám nové lidi, zažívám spoustu nových věcí, mé spolusemifinalistky jsou krásné a v jejich společnosti jsem moc ráda. Zatím nepociťuji žádnou rivalitu. Uvidíme, jak to bude dál pokračovat.

V jakém oblečení ráda chodíš?
Mám ráda nedbalou eleganci, ale i hodně sexy kousky jako jsou mini šatičky, sukně, krajková průhledná trička, boty na podpatku, baleríny…chodím v tom, co se mi líbí a mé postavě lichotí :-).

10406964_714361038603391_5651364813176311621_n

A co říkáš na naše stránky?
Stránky se mi líbí. Je to něco jiného než denně člověk čte, jak být štíhlá, jakou dietu zvolím. Je super vidět, že se najdou lidé, kteří na plnoštíhlou krásu nekoukají skrz prsty.

michalamjaro Taky máte pocit, že jsou všechny dívky aktivní a opravdu sebevědomé? Je to opravdu dobré znamení!

michalamjaro2 Souhlasím s Michaelou. Jenom mám takový vtíravý pocit, že tato slečna do kategorie boubelek až tak nezapadá 🙂

 

1 komentář
  1. 4 roky ago
    Lenďa

    Dívky jsou sebevědomé a to je činí krásnými..to je super. Ke Standově komentáři…Od kdy je žena považována za boubelku…spíš asi od jakých rozměrů 🙂 To by mohl být velice zajímavý článek 🙂 Velmi se mi vaše stránky líbí….Obezita není zdravá pro tělo a pro klouby a tak, ale proč se nenávidět za to, že si dáte rohlík a už nedopnete kalhoty. Nebo za to, že na sebe najdete jen oblečení značka „velká almara“ Každá žena je přeci krásná, ale musí mít chuť se o sebe starat. A myslím si že tyto stránky pomáhají nám „prostorově výraznějším“ a „tepelně izolovaným“ tu chuť najít. Za to velký DÍK 🙂 Lenďa

    Odpovědět