Markéta Nagyová – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 8

Kdopak se nám ukrývá pod číslem 8 :-)?

Můžeš se nám, prosím, představit?
Mé jméno je Markéta Nagyová, je mi  ještě chvilinku 27 a jsem velmi veselá, společenská, kamarádská a temperamentní dívka.

522439_10201481151336746_253247749_n

Byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Kila navíc jsem měla vždy. Pamatuji si, že už na prvním stupni byly posměšky na moji postavu. Ale nejvíc jsem přibrala asi v pubertě (rodiče, neříkejte svým dětem, že z toho vyrostou – není to pravda! 😀 ) Ale nikdy jsem doma nebrečela do polštáře kvůli své tloušťce! A hlavně vím, že s tím jde něco dělat. Už jsem dokázala shodit 15 kg, ale samozřejmě to stojí úsilí!

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Tak pozitivně výrazná jsou prsa :D, i když ta šla při hubnutí „pryč“ jako první, ale pořád v pohodě. Na plastiku zatím nejdu :D. A pak je dost výrazné i mé pozadí. Nevím, jestli je to pozitivní nebo negativní. Asi jak pro koho. Mě to nestresuje. Moje konfektní velikost je 44/46.

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Skoro pět let jsem měla přítele. Ten má rád baculky. Však má taky za co chytnout :-). Ale teď momentálně jsem bez partnera. Těžko říct, jestli to je zrovna postavou (ale o takového chlapa bych nestála, kdyby to řešil!) anebo tím, že jsem dost kamarádská a kluci mě tak berou, jako kamarádku. Jinak mi to připomnělo, že jeden kluk mi na druhém rande řekl, že kdybych byla o 10kg lehčí, tak bych byla moc hezká!!! Třetí rande nebylo! 😀

12031_4918326370589_1796624975_n

Co je Tvoje práce a koníčky?
Má práce je mým koníčkem. To může říct málokdo. Ke květinám a floristice jsem se dostala omylem. Měla jsem vystudovaný management obchodu a služeb a jelikož mě pro velký počet zájemců nepřijali na VŠ, tak sem šla „zaplácnout rok“ na SŠZaZe A. E. Komerse, kde jsem studovala obor Prodavačka květin. Tento obor jsem ukončila závěrečnou zkouškou a jelikož mě to bavilo, tak jsem si udělala i obor Zahradník. Jinak mě baví můj pejsek Justýnka. Je to Jack Russlice jak má být. Jo a přátelé. Scházet se s nimi u kávy nebo skleničky vína.

10511358_10201111132099130_5563686476559878816_n

Omezuje Tě nějak postava?
Nevím o tom, že by mě má postava nějak omezovala. Nestydím se. Možná trošku omezuje tím, že nemohu nosit vel. 38 😀

A co okolí? Neslyšela jsi že by jsi měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Jsou dva tábory. Jeden mi říká, že když zhubnu, tak to nebudu já, že kila umím nosit a že si mě hubenou nedokáží představit. A pak ta druhá, která mě nabádá k hubnutí, že jsem hezká, a když budu hubená tak budu ještě hezčí :-). Ale nikdy mě kamarád neurážel nebo neponižoval. To by nebyl můj kamarád.

Jaká žena nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Mně osobně se líbí Jennifer Aniston. Celkově jako baba 🙂 – vlasy, úsměv, postava. Žádná vychrtlina. Kdo se mi nelíbí je Angelina Jolie (teď vznikl tábor lidí, kteří Angelínu milují a mě nesnáší :D). Je na mě moc hubená a kostnatá. 

Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže MISS?
Vždy byl můj sen se někde ukazovat. Začalo to dramatickým oborem, který jsem studovala 6 let. Vystupování v divadle mě moc bavilo. Moderuji plesy naší zahradnické školy. A když slyšíte od okolí, že jste hezká holka, tak Miss byla jasná volba. Když jsem na internetu viděla, že bude druhý ročník, tak jsem byla na milion procent rozhodnutá, že do toho jdu! A dobře jsem udělala :-).

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Máme za sebou první profi focení a soustředění. Vše je nové a mě to baví. Jsem akční člověk, takže jsem jak ryba ve vodě. Konkurentek mám 11 a všechno to jsou pěkný holky. Bude to boj, ale jsem lvice a já se jen tak nedám. Když chci holky poškádlit, tak jim říkám, že to je soutěž a né hledání nové kamarádky :D. Samozřejmě je to myšleno s nadsázkou. Holky jsou fajn, zatím žádné újmy na zdraví :-).

V jakém oblečení ráda chodíš?
Mám ráda pohodlné oblečení, takže kalhoty a tričko. Ale když jdu do společnosti, ať už je to ples nebo večerní posezení v podniku, tak se ráda hezky obléknu. Miluji šaty „pouzdrovky“. A ještě víc je miluju, když je koupím za 150 Kč :-D.

10305050_10202053391762399_3510488869428850073_n

A co říkáš na naše stránky?
Na vašich stránkách si i sebevětší rýpal musí najít to svoje. Spousta rozhovorů, typů a rad. Jak to žije ve světě plus size. A co mně se líbí úplně nejvíc? Ten chlapský element :-D.

michalamjaro2 Mužský element děkuje za poklonu a drží palce. Pochopitelně zcela nestranně :-)!

michalamjaro  No ano, mužský element je potřeba, Standa vždycky trochu ty stojaté vody rozvíří :-)). Velmi sympatická finalistka a věřím, že dlouho sama nebude :))

1 komentář
  1. 4 roky ago
    Ondra

    To je ta naše Markétka 🙂 je to vážně lvice se vším všudy 🙂 Člověk se s ní nikdy nenudí a to v dobrém slova smyslu.

    Odpovědět