MISS PRIMA KŘIVKY 2017 – FINALISTKA Č. 10 Eliška Pešková

Můžeš se nám prosím představit?
Ahoj, jsem Eliška, je mi 24 let a jsem z Prahy. Právě jsem dostudovala Vyšší odbornou školu umění a reklamy Orange Factory a teď mě přijali na universitu v Anglii, kam po finále Miss Prima křivky odlétám. Každý den si užívám naplno, děkuji za každé nové ráno a snažím se pomoci každý den alespoň jednomu člověku, protože mi to přijde jako nejlepší, co můžu pro svět udělat. A usmívám se na svět kolem sebe, protože to, co dáš, se ti stokrát vrátí 🙂

Eliska Peskova 6

Jaká je Tvoje konfekční velikost?
Tuhle otázku slýchávám skoro denně a upřímně si myslím, že je nezodpověditelná. Mám boty 42-43, zadeček 44, ňadra 85 E a klobouk 57. Vyberte si! 😀 Ženy, které mají tělo jako Venuše a krásné smyslné sexy křivky, se přece nemohou vejít do jednoho čísla, které navíc každá módní značka měří po svém!

Byla jsi vždy baculka a trápíš se tím?
Já se jako baculka už narodila. Celý život jsem měla nálepku v tom lepším případě plnoštíhlá, v tom horším tlustoprd a na základní škole mi dokonce říkali buldozer. Děti někdy dokáží být hodně zlý. Vymyslela jsem si, že mám o metr delší střeva než ostatní děti, a proto mám velké bříško. 🙂 Semlelo mě to natolik, že jsem dovolila, aby mě bývalý přítel zneužíval a týral a pak mi to konečně došlo. Nemáš se ráda holka, když si necháš líbit tolik zlých věcí. Od té doby jsem se začala učit milovat svoje tělo a jediné, co mě trápilo a trápí, když se kouknu zpět, je, že lidé vyhledávají na ostatních nedostatky a jsou zlí jen proto, že neumí na sobě ocenit klady. Proto se snažím, vždy když někoho vidím, všímat si jen pozitiv, a také to říkat nahlas! Já se teď jako baculka cítím hrdě, zdravě a sexy.

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Rozhodně úsměv! Ať je žena široká, nebo úzká, hubená, nebo plnoštíhlá, okolí ji vnímá podle toho, co z ní vyzařuje. Energie, spokojenost sama se sebou a slunce v duši, to je to, čeho si hned všimnu na ženách a co se snažím vysílat do světa já. 🙂

Eliska Peskova 2

Slyšíme od baculek, že mají problém se seznámit, co ty a muži?
To je kapitola sama pro sebe. Na střední jsem zažila vztah, který byl založený pouze na sexu. Dokonce jsme spolu po celé ty roky nepromluvili ani jednu větu, jen ty pohledy a noci. Tenhle vztah mě hodně poznamenal. Vypsala jsem se z pocitů do knihy poezie „Muži, kteří mě stáli kůži,“ která snad do konce roku vyjde. Zpětně si uvědomuji, že jsem hledala vlastně objetí a dala jsem všanc, kvůli té troše lásky, celé své tělo. A můžu vám říct, že to byl super kluk, takový Mirek Dušín třídy a já si super kamarádství, které on měl s ostatními spolužáky, zničila sexem. Paráda 😀 Vztahy s muži se ale vyhrotili v mém posledním vztahu, kde jsem se nechala fyzicky i psychicky zneužívat. Což je u baculek dost časté, jak jsem zjistila. Až teď jsem potkala muže, který je mužem. Myslím, že je to všechno o práci na nás samotných. Nezáleží to na tom, jak je člověk veliký, těžký, nebo krásný, záleží na tom, jak moc je se sebou spokojený, pak to okolí vycítí a přijde vám do života pan božský sám, věřte mi, mě se to stalo.

S tím nejde než souhlasit! Co tvoje práce a koníčky?
Jsem ve znamení Blíženců, takže velký neposeda, co se týká práce. Nic monotónního mě nebaví, potřebuji nějaké vzrušení, adrenalin a změny a podle toho moje dosavadní pracovní zkušenosti vypadají. Od hlídání dětí, přes šéfkuchařku, redaktorku, správkyni reklamy na sociálních sítích, brand manažerku, pekařku, pracovnici v Burger Kingu, tanečnici, kavárnici, malířku, make-up artistku a kadeřnici jsem se dostala k profesi, která mě baví, naplňuje a provází celým mým životem a tou je herectví. Jakkoli na první pohled nesplnitelné povolání v mém věku a situaci, ale jdu si pomalinku za tím, makám na svých dovednostech, hlase, zpěvu, pohybu a tak, a sním. To je totiž to, co mě žene kupředu, mé nesplnitelné touhy a sny.

Eliska Peskova 5

Myslíš si, že Tě nějak Tvoje postava omezuje?
Ne! Mě postava v ničem neomezuje. Celý život dělám věci na 150% a musím říct, že postava je to poslední, co by mě omezovalo. Nejvíce mě omezuje strach. Strach, že něco zkazím, neudělám dokonale, udělám špatně, nebo neudělám vůbec. A jestli by mě moje krásné sexy tvary měly omezovat fyzicky, tak vám řeknu jen jedno: „Bez tréninku ani žena s 50 kily neuběhne maraton a to já ho alespoň ujdu, protože mám z čeho brát!“ 😀 

Jaký typ postavy u žen se Ti líbí?
Nesoudím lidi a zvláště pak ženy podle postavy, ani ničeho jiného. Obdivuji ženy s velkým srdcem a pomáhám ženám s vyhaslou jiskrou ji znovu zažehnout.

Jak vypadá Tvůj jídelníček?
Co to je? 😀 Já se po utrápeném dětství v dietách na jídelníček vyprdla a jím to, co dělá mému tělu a dušičce dobře. Jsou to někdy i dortíky samozřejmě! Ale musím říct, že když si každý den najdu alespoň hodinku na cvičení, nebo běh, jídelníček se upraví sám, protože nemám chuť na nic těžkého, ani sladkého a navíc je mi psychicky moc fajn. Takže jím vše, po čem moje tělo touží.

Eliska Peskova 3

V jakém oblečení ráda chodíš a kde se ráda oblékáš?
Miluji sekáče a oblékám se podle momentálního rozpoložení. Mám mikinové dny, a taky pyžamové, ale nejvíc mám šatových dnů. Čím extravagantnější a víc sexy kousek, tím líp a nejlíp za dvacku. Nestydím se za to, že nakupuji v sekáčích a naopak doporučuji! Můžete obměňovat šatník každou chvíli a není vám líto cokoli vyhodit. Mám pár luxusních kousků, jasně, ale taky si neváhám nějakou sukničku, nebo šatičky ušít, nebo přešít.

Pojďme se zaměřit na samotnou soutěž, jaký byl ten moment do jejího přihlášení?
Bylo to pondělí, přesně si pamatuji to ráno, kdy jsem se probudila a řekla si, že dnes je ten správný den na změnu mého života. Byly to přesně tři roky, kdy jsem se dostala z područí bývalého přítele a dostávala se z těžkých depresí, které byly toho vztahu následkem. To ráno jsem řekla dost, nafotila s kámoškou fotky obličeje bez make-upu a celé postavy v plavkách a rozeslala všude, kam se jen dalo. A to jsem vážila okolo 100 kilo! Hned jsem se stala tváří měsíce prosinec serveru Plus size modelky a pak mě pozvali o pár měsíců později i na casting Miss Prima křivky a bylo to.

Soutěž doprovází vlna kritiky, z jedné strany široká veřejnost, že se prezentuje obezita a na druhé straně u baculek, že je soutěž málo baculatá, nebo že nemají dál po soutěži holky uplatnění. Co Ty od soutěže očekáváš?
Já neočekávám vůbec nic. Užívám si každé focení, natáčení, každou hodinu příprav chůze, tance a volných disciplín a snažím se z toho načerpat maximum zkušeností. To co bude po soutěži záleží na každé z nás. Já už pracuji na svém prezentačním booku a chci to zkusit v Anglii. Další můj nereálně vypadající sen.:-) Ohlasy kladné i záporné rozšiřují povědomí o této problematice a jako reklama si myslím, že to funguje skvěle! Kdyby nebylo kritiky, neměli bychom se jako soutěž kam posouvat, i když ji musíme filtrovat přes urážky. Ale upřímně, ten kdo napíše, že je to soutěž o hamburgerech, udělá hlupáka jen sám ze sebe.

Eliska Peskova 2

Jak vnímáš své konkurentky?
Jsou to krásné ženy, které září. Miluji proces, jakým se pomalu jedna po druhé přestáváme bát a na každém soustředění otevíráme nové a nové stránky naší osobnosti, o kterých jsme ani nevěděli. Jinak to nejsou konkurentky, spíš kámošky a kolegyně a z některých se už dokonce staly moje blízké přítelkyně do života dál. 

Máš v soutěži z něčeho obavu?
S pomluvami jsem se už vypořádala, podpatky si nosím několikeré, kdyby náhodou některá 😀  Ne, opravdu se bojím jen sama sebe, jestli neselžu, neupadnu, nebo neomdlím. 

A co říkáš na naše stránky?
Můžu jen děkovat Bohu, že někdo podporuje sexy ženy tělem i duší. Čtu je pravidelně a musím říci, že jsou opravdu úžasné. Škoda jen, že náš národ křivky stále spíše haní, než obdivuje. Ale za mě palec nahoru a jen tak dál! A prosím, udělejte párty v Praze, chceme vás tu poznat!

Eliska Peskova 4

michalamjaro2 Párty v Praze? Já myslím, že už byla, ne?

michalamjaro Ano, v Praze už bylo spousta setkání :-), ale určitě se potkáme na finále Miss :-).