MISS PRIMA KŘIVKY 2017 – FINALISTKA Č. 3 Kristýna Vrbová

Můžeš se nám prosím představit?
Jmenuji se Kristýna Vrbová je mi 26let, jsem z Kralup nad Vltavou a jsem na mateřské dovolené. Mám ráda zvířata a jsem dobrodruh.

Jaká je Tvoje konfekční velikost?
Moje velikost se každým rokem mění
, jednou to je 40-42 a po druhé 42-44 . Teď zrovna na sobě makám tak mám velikost 42.

received_1486943771343949

Byla jsi vždy baculka a trápíš se tím?
Baculkou jsem se stala v pubertě, nějaký čas se mě to drželo než sem si našla v 15ti letech přítele. Díky aktivitě s ním sem zhubla na mojí vysněnou váhu 55 kg. Roky plynuly a já si vytoužila miminko, díky kterému jsem se dostala na váhu 75 kg. Něják jsem se tím netrápila, lidé totiž podstupují různě oběti a ta moje byla váha snů za nejroztomilejšího tvorečka na světě. Za 4 roky od porodu jsem čekala dceru a díky ní moje váha vyskočila na 85 kg. Zhubnout se mi moc nedaří tak jsem se rozhodla mít se ráda takovou jaká jsem a určitě se tím netrápím.

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Asi bych řekla že prsa, nikdy jsem je tak velké nemĕla, než se mi narodili děti. A jinak mám hodně výrazný obličej hlavně oči.

_23C9942

 Slyšíme od baculek, že mají problém se seznámit, co ty a muži?
Já potkala pravou lásku hned na poprvé. Máme spolu užasného syna Tomáška (8 let) a krásnou dceru Nellu Julii (4 roky). Nikdy jsem naštestí nemusela hledat toho pravého, on si totiž našel mě a jsme spolu už krásně prožitých 11 let.

Co tvoje práce a koníčky?
Moje práce je být maminka v domácnosti a starat se o moje dětičky abych je měla spokojené a štastné. Koníčků mám hodně ráda cestuji s rodinou, vlastně každá aktivita kterou vymýšlíme je pro děti. Jinak jsem hodně sportovní tip, ráda cvičím pilates, chodím s přítelem plavat a miluju zumbu hodně se jí věnuji.

Myslíš si, že Tě nějak Tvoje postava omezuje?
Postava mě určitě neomezuje, tím že hodně sportuji tak mě jen tak nic nepřekvapí. Jinak jsem dlouho mĕla problém chodit na koupaliště, trochu jsem se styděla za své tělo ale jak jsem se smířila s těmi kily navíc, tak je záhy problém pryč ba naopak svá kila nosím s hrdostí.

Jaký typ postavy u žen se Ti líbí?
Nemám ráda moc hubené ženy. Líbí se mi ženy plnoštíhlé co jsou krásně zpevněné a mají boky a prsa. Zadeček také není na  škodu, ale určitě by měl být kulatý a pevný. Ženy krev a mlíko by měly být pro některé vzorem.

Jak vypadá Tvůj jídelníček?
Můj jídelníček je celkem střídavý. Jednou nemán chuť na sladké tak ho nejím, po druhé zase nemůžu cítit smažený. Jsem hodně vybíravá co se týče jídla, rozhodně se snažím jist pravidelně a nepřecpávat se.

V jakém oblečení ráda chodíš a kde se ráda oblékáš?
Nenosím kalhoty nesnáším je, vadí mi jak mi obepínají nohy a škrtí mě v pase. Ráda nosím šaty a sukně, mám pocit že sem na nich závislá. Každý měsíc si musím koupit alespoň jedny. Nakupovat chodím do Kik a Takka mají mojí velikost tak si tam alespoň vždy něco vyberu.

Pojďme se zaměřit na samotnou soutěž, jaký byl ten moment do jejího přihlášení?
Ten moment byl pro mě velmi emotivní, když jsem viděla že bude casting, tak mě to uplně dojalo jelikož jsem si jako malá přála být modelkou, tak tohle pro mě byla opravdu velká šance. Když sem byla dítě tak ta podpora od rodičů tam nebyla. Každý mi říkal že modelka musí být hubená věřila sem tomu a našla si jiný sen.

_23C9852
Soutěž doprovází vlna kritiky, z jedné strany široká veřejnost, že se prezentuje obezita a na druhé straně u baculek, že je soutěž málo baculatá, nebo že nemají dál po soutěži holky uplatnění. Co Ty od soutěže očekáváš? 
Z kritiky si nic nedělám každýmu se něco nelíbí, i kdyby byl člověk dokonalý, tak si vždy někdo něco najde. Já si myslim že soutěž není o obezitě, ale o tom ukázat lidem, že i ženy s křivkamy jsou krásné a šťastné. Od soutěže očekavám že se jako modelka zviditelním a chtěla bych se v tomhle směru posunout dál. Dává mi to nové zkušenosti a poznavám nové lidi.

Jak vnímáš své konkurentky?
Mé konkurentky vnímám jako krásné ženy, které jsou opravdu charizmatické a seběvedomé. Ničeho se nebojí a jdou hrdě kupředu. Ráda jsem je všechny poznala a zjistila tak že i žena s křivkama je opravdu spokojená se svým tělem. 

Máš v soutěži z něčeho obavu?
Obavu mám z okna, jak z ničeho nic víte co chcete dělat, ale ten impuls se prostě nedostaví. A trochu mě straší představa že sebou fláknu na finálovém večeru.

A co říkáš na naše stránky?
Vaše stránky mě opravdu baví a dozvěděla sem se o nich od holek.

 

michalamjaro2 Krásná maminka …

michalamjaro Je chválihodné, že Kristýna nosí sukně a šaty, tady mají baculky taky velké mezery a rovnou se přiznám, že i já mezi ně patřím 😀