Miss Prima křivky – ohlédnutí

5. ročník Miss Prima křivky zná své vítězky.

Miss Prima křivky LIBUŠE DVOŘÁKOVÁ
1. VICEMISS Prima křivky ELIŠKA PEŠKOVÁ
2. VICEMISS Prima křivky ROMANA SIVÁKOVÁ

finale2017
(Zleva – Radek John, Eliška Pešková, Libuše Dvořáková, Romana Siváková, Markéta Zámyslická)

Ale jaký byl finálový večer pohledem našich stránek, které jsou mediálním partnerem soutěže Miss Prima křivky?

IMG_3628

(logo našich stránek při jmenování partnerů soutěže)

V porotě za naše stránky zasedla Simona Ullspergerová, přidala se tak k osmnácti dalším porotcům, kteří to neměli ten večer vůbec jednoduché. Finalistky byly velmi vyrovnané. Ale začneme popořádku. Moderátorkou pro tento ročník byla Aneta Christovová, možná by se dalo říct, že po loňském moderování Petra Novotného by byl každý lepší, ale Aneta svým profesionálním vystupováním, kdy doslova odtáhla celý večer na svých bedrech, propojila diváka s pódiem. Ten měl pocit, že je na velké párty, kde se sešla parta dobrý lidí a bonusem je ocenění krásných ženských křivek. Aneta nešetřila vtipy ani na svoji postavu. Ale za co má naši velkou pochvalu je, jak několikrát podržela soutěžící, když byly na chvíli nejisté nebo nervózní. Tady se organizátorům povedl dobrý tah a Aneta je podle nás nejlepší moderátorkou, kterou kdy soutěž Miss Prima křivky měla.

IMG_3641

(Simona Ullspergerová, Aneta Christovová, Eva Janku)

Výběr menšího divadla také celé soutěži jen prospěl, finalistky tak dobře viděl každý divák a zadní řady si nemusely domýšlet jak která finalistka opravdu vypadá. Doprovodný program byl jen bonusem, který nezastínil samotnou soutěž.

Každý rok se obáváme volných disciplín, protože to nekonečné taneční a pěvecké vystoupení soutěžících je někdy na úkor udržení pozornosti hlediště. Letošní ročník se překonal. Byla k vidění pantomima, divadelní vystoupení, vytváření básničky na náhodný výběr slov diváků… ale musíme přiznat, že i zpěv například v podání Romany Sivákové zanechal na mnohých husí kůži. I toto se tedy povedlo :-).

Finalistky byly oblečené od Ulla Popken, výběr šatů nebyl špatný a tím, že se jedná o běžně dostupnou konfekci, tak pro mnohé ženy i inspirující. Osobně bychom ale na samotné závěrečné vyhlašování viděli raději baculky ve společenských šatech, slušelo by jim to.

Ale aby jsme jen nechválili, stále nevidíme mezi soutěžícími větší baculky, pár žen ve velikostech 50+ by soutěži také prospělo. A chybí nám promenáda v plavkách… to k soutěži Miss patří a myslíme, že by to potěšilo nejedno mužské oko a ostatním baculkám ukázalo, že se za své tělo nemusí stydět.

Celé soutěži ale dáváme jednohlasně „ANO“, tak takhle si představujeme soutěž Miss pro baculky a budeme držet palce, aby se nastavená úroveň udržela i v dalším ročníku.

Vítězkou se stala Libuše Dvořáková, krásná mladá dáma, plná sebevědomí, která na nás působí velmi lidsky. Už při rozhovoru pro naše stránky byla plná pozitivní energie a tu ukázala i na jevišti. Vyhrála zaslouženě, i když se opět nesou hlasy, že tam byly lepší :-), ale je to tak každý rok.

IMG_3639

Zeptali jsme se vítězky:

Jak sis užila finálový večer?
Byla to jedním slovem velká párty. Tolik srandy a tolik strachu zároveň opravdu jen tak nezažijete. Být na pódiu, vidět to nadšené publikum a mít za zády moderátorku Anetku, je ta nejlepší kombinace, která mě podržela, podpořila a dodala potřebnou energii ke splnění snu, a to získání toho nejkrásnějšího titulu MISS Prima křivky 2017.
Měla jsi z něčeho obavu?
Jak už jsem v mém rozhovoru psala, největší strach jsem měla z rozhovorů. I když jsem velmi výřečný člověk, tak přeci jen tréma dělá své a zůstat stát na pódiu jako solnej sloup a nebýt schopná nic říci byla má noční můra. A ta můra se ještě zvětšila na zkoušce při trénování rozhovorů, u kterých byla jen moderátorka a velmi nervózní já. Nebyla jsem schopná odpovědět správné číslo na otázku kolik mi je let. Mě to prostě nešlo vyslovit a vždycky jsem se spletla 🙂 Né o rok, ale rovnou o 12 let!! Po tomto zážitku jsem začala mít strach dvojnásobný.
Ale naštěstí to byla opravdu jen noční můra a rozhovory jsem zvládla. Hlavně díky úžasné moderátorce Anetce, která i když nechcete, tak vás podrží a něžně navede ke správné odpovědi. Anetko, děkuji! 
Co by si poradila baculkám, které váhají nad podáním přihlášky do dalšího ročníku?
Život je o plnění si snů a to i těch nejtajnějších, o kterých víte jen vy. Já jsem toho důkazem. Když jsem se hlásila do této soutěže, tak se mi někde hluboko v hlavě uložila myšlenka, že chci být vítězkou. Říkala jsem si, jak to musí být skvělý pocit, mít korunku na hlavě, stát, usmívat se a být aspoň na chvíli opravdu tou jedinou NEJ. Takže dámy, ženy, dívky nepochybujte o sobě, nebojte se. Zvedněte hlavu, vyplňte přihlášku a pojďte se nám ukázat. Nikdy v tom nebudete samy. Za celou soutěží je obrovský tým profesionálů, který vás podrží, pomůže a hlavně ve vás probudí a ukáže vám tu MISS, kterou právě VY jste. Pokud se bojíte, váháte, máte strach, klidně mi napište. Ráda vám pomůžu s plněním vašich snů. Protože o tom je život. Mějte se rády a myslete i na sebe 🙂
Vítězkou Miss Prima křivky Krásné baculky, tedy v hlasování našich čtenářů se stala Romana Siváková.
Romanko moc gratulujeme a také jsme se zeptali:
IMG_3644

Jak si užila finálový večer?
Finálový večer jsem si užila nejvíc jak to jen šlo. Bylo to úžasné, skvělé, báječné a takto bych mohla pokračovat. Neskutečná atmosféra v divadle mi dodala ještě více energie a odvahy. Vše bylo super. Třešničkou na dortu bylo mé umístění na 3 .místě což jsem opravdu nečekala 🙂 a ještě k tomu 2 další tituly, které jsem dostala jedním z nich je MISS Krásné baculky a druhý MISS Národní Komora Módy. Chtěla bych poděkovat celé porotě, lidičkám, kteří mi fandili a určitě Markétě Zámyslické i celému týmu, že mi umožnili tento úžasný večer zažít.

Měla jsi z něčeho obavu?
Bylo toho samozřejmě více, ale největší obavu jsem měla ze své volné disciplíny jelikož píseň, kterou jsem zpívala, je celkem složitá hlavně v těch vyšších tónech. Bála jsem se, že je nevyzpívám, a proto jsem před svým nástupem byla neskutečně nervózní a to, co mi prováděly hlasivky, než jsem začala zpívat, to se nedá popsat :-). Bylo úžasné když po vyhlášení za mnou chodili lidé a chválili to, jak jsem zazpívala a někteří prý měli i husí kůži, což jsem opravdu nečekala. To mě opravdu hrozně moc potěšilo.

Co by si poradila baculkám, které váhají nad podáním přihlášky do dalšího ročníku?
Milé dívky, ženy určitě pokud máte odvahu a máte se rády, tak se přihlaste. Protože to, co zažijete od začátku, myslím tím, počínaje castingem, je něco neuvěřitelného. Poznáte úžasné lidi, naučíte se spoustu nových věcí. Je to výjimečná zkušenost a já jsem ráda, že jsem měla tu možnost být toho všeho součástí. Takže vůbec neváhejte a běžte do TOHO. Každá jsme něčím krásná, výjimečná a originální, stačí to jen ukázat a dokázat si, že na to mám. Věřte, tato soutěž Vám to umožní :-). Neváhala bych ani chvíli a šla bych do toho znovu.

IMG_3642