Můj zadek….

Ráda sleduji webové stránky američanky Militant Baker a narazila jsem na jeden příspěvek, kde mladá žena měla větší zadek. Ten se stal vysloveně jejím traumatem. Chtěla ho mít stejné jako ženy na obrázcích v časopisech, hezky tvarovaný a menší, né tak obří jako si myslela, že má ona. Cvičila, nosila stahovací prádlo…. nic nepomáhalo. Dostala se do emocionálního utrpení, které začalo nenávistí ke svému zadku do takové míry, že došlo i na sebepoškozování, především škrábáním. I její přítel jí říkal, ať toho nechá, že se mu její zadek moc líbí, ale nedokázala si pomoct. Vyhledala odbornou pomoc a došlo na léčbu šokem. Byla poslaná do ateliéru, kde bylo víc žen a dostaly za úkol, že fotograf bude fotit jednu jejich část, a to zadky… a všechny se odhalily. Vznikla skvělá fotografie a parodoxně to byl impulz k tomu, že svůj zadek přijala jako součást sebe. Zapadl mezi ostatní.

11-1

Naše těla jsou jedinečná a jednotnost neexistuje. Nechte své tělo být tím, čím je, ať tam jsou vrásky, jizvy, celulitida, pihy, jiné zabarvení, faldy. Rozmanitost je na životě to krásné, naše těla jsou jedinečná a neustále se srovnávat s ostatními nemá smysl.

 

michalamjaro2 Poslední věta tohoto článku by zasloužila vytesat do kamene!

michalamjaro Je hodně těžké přijmout své nedokonalé tělo, když všude kolem v časopisech, internetu… jsou vyžehlené krasavice… ale holky snažíme se, nevzdáváme to 🙂

Komentáře: 2
 1. 6 měsíci ago
  David

  Krasne zadky. zadat více fotografií

  Odpovědět
 2. 6 měsíci ago
  David

  Piękne pupy .,a może krasne baculky też zrobią taką sesje zdjęciową ze swoimi modelkami

  Odpovědět