Jsem nadále svým křivkám věrná…. starám se a pečuji o ně

I když je to více jak rok, kdy jsem měla možnost zúčastnit se soutěže MISS Prima křivky, jsem nadále svým křivkám věrná :-). Starám se o ně, pečuji o ně ….

DSC_4649 (2)

Soutěž mi dala hodně. Začala jsem se mít ráda taková, jaká jsem… Proto jsem se rozhodla svoje křivky zvěčnit a nechat krásně nafotit úžasnou fotografkou Lucií Dvořákovou.  Samozřejmě nikdo není dokonalý, ale můžeme se o to snažit. Každý vidíme krásu v něčem jiném, pro někoho je to duše, pro někoho tělo 😉

DSC_6038

Rok utekl jako voda a nic důležitého se v mé „kariéře“ plus size modelky neodehrálo. Možná jsem si od toho slibovala o něco víc a trošku to mrzelo. Ale asi to tak mělo být. Začala jsem se věnovat svojí profesi a nastoupila na oddělení onkologie jako praktická sestra a tehdy jsem si dost uvědomila.

DSC_4653-2 (2)

Ale máme tu nový rok, takže buďte opatrní s nesmyslnými předsevzetími, mějte se rádi, dělejte radost lidem kolem sebe a udržujte si hlavně dobrou kondici a s tím související zdraví ;). Nedávám si na nový rok předsevzetí, že budu krásná, štíhlá žena. Moje předsevzetí zní úplně jinak. Chci, aby lidi kolem mě na sebe byli hodní a laskaví a hlavně, aby všichni byli zdraví. Je totiž úplně jedno, kolik máte kilo, nebo kolik máte peněz, kolik Vám je let nebo jak jste krásná. Možná jsem dřív byla jiná, myslela jsem si, že důležité je mít 90-60-90 (i když nad tímto číslem se teď usmívám), ale jak šel čas, věk, rodina, nová práce, dostala jsem na svět zcela  jiný pohled.

Mějte se rádi, užívejte život, Gabča

DSC_0138

 

standamPřidávám se k přání a přeji vše dobré pro rok 2018 všem našim čtenářkám a čtenářům!

michalam Ano všem našim čtenářům všechno nejlepší v Novém roce a Gábče to moc sluší!

Komentáře: 2
 1. 4 měsíci ago
  plnoštíhlá

  Chválím, chválím a zase chválím… Prostě mi to nedá! Už jsem si řekla, že se v tomto roce raději kousnu do rtu a nebudu nic komentovat, že nechám prostor jiným lidem. Každý přece dokáže ocenit druhého a napsat pár milých slov.
  Musím uznat, že se tento ročník Miss Prima křivky hodně posunul dopředu a tento projekt má i hloubku duševní krásy, což postupně potvrzují a dokazují i samotné finalistky.
  Neunikla mi častá chvála od samotných finalistek na fotografku Lucii Koutnou a logicky bych předpokládala, že budou vyhledávat její ateliér. Nevím, zda existuje fotografka Lucie Dvořáková, jen se logicky ptám, zda nedošlo k překlepu…

  Odpovědět
  • 4 měsíci ago
   Gabriela Habásková

   Dobrý den, Lucie Dvořáková opravdu existuje a je to moje dvorní fotografka a skvělá kamarádka. Máte ale pravdu, že Lucie Kout nás fotila a je to úžasná fotografka, ale pro mne dost z ruky. Budu ale doufat, že se jí před objektiv ještě někdy dostanu 🙂

   Odpovědět