…komu na nás záleží, bude nás mít rád takové, jaké jsme

Ahoj, jmenuji se Michaela je mi 25 let a mám velikost 48-50, se svou postavou jsem i nejsem spokojena, když se mi daří a mám dobrou náladu, jsem spokojená a přijdu si i pěkná v opačném případě se přímo nesnáším. 
Co ja na Tvé postavě asi nejvýraznější?
Určitě boky.
Jaký tělesný typ žen se líbí Tobě?
Podle tohoto nelze posoudit, znám a přátelím se s silnějšími, ale i s těmi, co jsou tak říkajíc kost a kůže. A co nemá silná, má hubená a naopak.
DSC_3748
Máš partnera a je to milovník baculek?
Manžel mě poznal při velikosti cca 42-44 a teď si samozřejmě rýpne občas, ale vzal si mě, plánujeme druhé dítko. Myslím si, že třeba přímo milovník se říct nedá, měl i hubené, ale taky mu to nevadí.
A tobě se líbí tělesně jací muži?
Přiznám se že zatím jsem vždy měla nebo koukala po hubených…ale vlastně jeden měl kila navíc, dost kil navíc a nevadilo mi to, záleží na povaze…i když třeba první tělesný dojem může klamat.
Omezuje tě nějak tvoje váha?
Určitě nějakým způsobem ano. Ale jak moc, se říci nedá. Jsem od mala astmatik, takže dýchání  jsem měla horší vždy. Je však pravda, že to co jsem zvládla se 75 kg, třeba kolečkové brusle, je pro mě teď nepředstavitelné…ráda bych běhala, fascinuje mě to, ale astma a velká váha k tomu, je pro mě prý smrtelná kombinace…takže ano. Sport podle náročnosti. Co se týče cestování, nemám problém, chodíme na túry, výšlapy, i dovolené jsou spíše aktivní a zvládám, dokonce to miluji, někdy se prostě jen častěji zastavím….
Měla jsi někdy problém s prací kvůli váze?
Ne, neměla. Naopak, jsem servírka a měla jsem alespoň více pohybu..
Co Tvé okolí, říká Ti že bys měla hubnout?
Někdo ano, někdo ne,…asi podle člověka… pro někoho jsem hezká jaká jsem a jiní chtějí abych zhubla – ale to spíše kvůli zdraví, abych na to nedojela.
Tvoje koníčky a zájmy?
No jak zmiňuji výše, miluji turistiku a cestování, dlouhé procházky a i ráda cvičím (ale jen pokud cvičí někdo se mnou, samotná se málokdy dokopu)…dále ráda peču dorty na zakázku, mám ráda čtení, miluji společnost takže se ráda pohybuji mezi lidmi a další koníčky jsou spojené s rodinou a dcerkou, vše kolem…
DSCN0205
Chodíš v obtaženém oblečení…?
Ano, když je pohodlné 🙂
Nevadí ti třeba ani chodit v plavkách do bazénu?
Ano, vadí … pokud je to někde poblíž našeho okolí.
Jak vypadá tvůj jídelníček?
Noo…:D moc nesnídám, svačina občas a oběd normální porce , jím vše… a pak až večeře , to jím také všechno normální… výjimkou jsou dny, kdy jdeme třeba na návštěvy či oslavy… to jím tak průběžně a množství je také různé, někdy jen ochutnám, někdy si dám víc… mám taková nárazová období, když mám vůli tak vydržím třeba 3 měsíce jíst poctivě zdravě a pak se to střídá s tím, kdy jím normální jídla…
Máš jídelní úlety?
Mám, sladké…ale je to spíš závislost už, než úlet….
Máš nějaký vzkaz pro baculky?
Holky, jsme krásné, jako každá… ať hubená či baculatá… to si musíme říkat, i když to tak někdy nevidíme… komu na nás záleží bude nás mít rád či milovat takové, jaké jsme…:)
Jak se Ti líbí nebo nelíbí naše stránky?
Líbí se mi a moc, je to dobrý nápad. Pomůže to baculkám k tomu, aby věděly, že jsou krásné i tak a nemusely si nadávat… alespoň u mě to tak bylo…
standam Hezká a sympatická mladá žena.
michalam Míša je moc hezká a jsem ráda, že máme i pozitivní zpětnou vazbu, že naše stránky v té cestě za sebepřijetím, pomáhají.