…nastal čas se rozloučit

Pět let pro Vás píšeme stránky, které vznikly u jednoho kuchyňského stolu. Seděla za nimi Simona a Michal. Baculka a obdivovatel baculek. A téma bylo jasné – stránky, které budou takovou klidnou oázou pro baculky a jejich obdivovatele. Vzniklo mnoho článků na různá témata – život baculky, móda, vztahy, kosmetika, umění, vaření a nechyběla ani erotika. Na fcb máme neuvěřitelných 13 000 odběratelů. Když vyjde zajímavý článek, většinou rozhovor s mužem, který ještě přidá i fotografii :), tak má příspěvek vysokou sledovanost (i 11 000 přečtení).

Při psaní těchto stránek vznikala i spousta nápadů, které jsme se nebáli realizovat, hlavně i proto, že jsme přibrali do party Evu Janku se Silnou Madame. A tak Konference Miluj své tělo, Párty v Ústí nad Labem, Veletrh pro baculky, focení plavek, společenských šatů, proměny…. to jsou akce, které si získaly mnoho příznivců a účast byla vždy hojná. Když jsme začínali psát naše stránky, byla baculatá scéna doslova žalostná. O to větší radost máme, když vidíme kolik skupin za tu dobu vzniklo. Pořádají setkání, plesy…

Máme v této chvíli pocit, že jsme dosáhli všeho co jsme si předsevzali. Vydali ze sebe všechno, co v nás bylo. Stránky jsme psali ve svých volných chvílích a cestou se k nám přidali další spolupracovníci – Tonda, Margita, Marie, Miloš, Jana, Lucka, Zuzka, Pavla a mnoho dalších v našich rozhovorech. Stali jsme se partnery pro Miss Prima křivky, Ulla Popken, Petrklíč, VIP-prádlo, kteří nám v tom začátku věřili a za roky naší spolupráce se ukázalo, že když se dělají věci s láskou, tak se úspěch podaří.

Jak se říká, v nejlepším je třeba přestat. Potěšil nás každý vzkaz nebo e-mail, že vám naše stránky dodaly sebevědomí, a také jsme trpělivě vysvětlovali negativním mejlům, že opravdu nepíšeme o propagaci obezity. Poznali jsme mnoho lidí z různých koutů republiky. Děkujeme všem, kteří s námi šli kousek té naší cesty a přejeme všem spoustu šťastných dní!

 

Komentáře: 5
 1. 3 měsíci ago
  Alena

  Tak tento článek mě vůbec nepotěšil. Doufám, že své rozhodnutí ještě přehodnotíte.

  Odpovědět
 2. 3 měsíci ago
  Hana

  Tak to je škoda zvykla jsem si na Vás

  Odpovědět
 3. 3 měsíci ago
  Miloš

  Díky za všechno 🙂 Jsem rád, že jsem mohl být poblíž a účastnit se skvělých akcí. Vím, že jako průkopníci jste to měli těžké a ostatním jste připravili cestu a ukázali, jak na to. Ještě jednou díky.
  Miloš (Magor by Fotograf)

  Odpovědět
 4. 3 měsíci ago
  Jandula

  Je mi moc líto, že končíte. Děkuji za to, že jste tu byli pro nás baculaté jako „sluníčko, které vždy vyjde po pochmurném a zamračeném dni“ Možná přijdetevna nový projekt, který posílí sebevědomí baculek, najdou v něm rady a i kousek sebe. Děkuji za Vaše články, jež nám mnohým pomohly, když se naše sebevědomí téměř dotýkalo dna.
  Ať se Vám daří i v osobním životě. Váš tým byl úžasný:-) S pozdravem Janďula

  Odpovědět
 5. 1 měsícem ago
  Pavla

  Vaše stránky a přístup mi daly to nejcennější – mého muže! Děkuju, že jste tu byli pro všechny baculaté duše.

  Odpovědět