Nebojte se dvojdílných plavek – focení I. část

Před vypuknutím plné prázdninové a dovolenkové sezóny přinášíme dvanáct tipů na plavky, které české baculky a boubelky mohu sehnat v českých obchodech nebo si je mohou objednat. Dnes přinášíme první část a příští pondělí se můžete těšit na druhou.

Modelky, které se zúčastnily focení zorganizované Lucií Zikmundovou pro naše webové stránky, dostaly za úkol sehnat si do června zejména dvojdílné plavky.  „Nebylo to zrovna snadné, protože stále není v českých obchodech dostatek až tak velký výběr plavek ve větších velikostech,“ říká autorka projektu Lucie. Obzvláště těžké je pak najít vrchní díly, když mají ženy větší prsa 🙂

Dámám se osvědčilo navštívit větší oddělení F&F, kde nabízejí různé značky dvojdílných plavek, a to dokonce i pro větší prsa. Baculky po čtyřicítce, které nemají rády vzory, ocení třeba plavky značky Naturana, které modelka Renata pořídila v příbramském obchůdku. Nezklamal ani Bonprix, Fantasy nebo Takko.

Další možností je objednat si plavky z internetových obchodů Wish nebo Aliexpres. „Sama jsem pro tento projekt sháněla dvojdílné plavky a riskla nákup přes Wish kvůli příznivé ceně a hezkým barevným vzorům. Objednala jsem raději největší dostupnou velikost 5XL,“ dodává Lucie. Jaké bylo ale překvapení, když jí většina plavek byla velká. Proto doporučuje, zeptat se před nákupem jiných baculek, jakou velikost plavek z těchto obchodů objednaly a jak velikostně odpovídaly.

Foto: Monika Špačková
https://www.facebook.com/foto.monika.spackova/?fref=ts

Produkce:Lucie Zikmundová, luciezikmundova.cz, MUA:Veronika Mayová

A aby se baculky nebály :-), fotili se i muži: Miloš Wünsch, Jan Navrátil, Lukáš Vondra, Petr Bušek, Miloš Zahajský a Jakub Maňaska.


Lucie Zikmundová
Dorina, velikost horní díl 95 E, spodní díl UK 18, cena 800 Kč

DSC_0440

+žlutý fosforový spodní díl WIsh, XL, 350 Kč

DSC_0494-1

 

Renata Nedvědová
Naturana – velikost 48G, 950 Kč

DSC_0350-1

 

Majdalenka Tymešová
Takko – velikost XL, vrchní díl 350 Kč, spodní díl 350 Kč

DSC_0276-1

Monika Špačková
 Wish – velikost 5XL, cena 350 Kč

DSC_0252

Simona Navrátilová
Fantasy Italia – velikost horní díl 100 E, spodní díl 48, cena 1600 Kč

DSC_0303

Veronika Mayová
Šité doma – velikost 54, cena 600 Kč

DSC_0500

michalamjaro2 Věřím, že baculky pochopí, že takhle se nám líbí nejvíc!!!

michalamjaro Lucka odvedla krásnou práci, moc moc děkujeme! A holky nebojte se barev, říkáme to stále 🙂

 

Komentáře: 3
 1. 8 měsíci ago
  Miška

  Holky moc vám to sluší

  Odpovědět
 2. 8 měsíci ago
  Lenka

  Něco pro velka prsa!

  Odpovědět
 3. 8 měsíci ago
  Honza

  Tak tak, moooc hezké holky. Škoda jen, že to fotil znalec minulého článku: Některé modelky představují doplňkovou tečku na pozadí bazénu … a u Majdalenky se mi stejně víc líbí její silná stehna a zadek, než to „opticky odpoutávající“ sombréro -)).

  Odpovědět