O projektu XXL Baculky a Boubelky

Naším webem vás budeme provázet my dva Michala a Standa.

Já vás holky provedu světem módy, kultury, společně nahlédneme do duše baculek, protože já sama jsem velká baculka, a okolí to chce změnit. A protože se jim to už téměř třicet let nedaří, je načase si říct: Ahoj, jmenuji se Míša a jsem baculka s velikostí 28/30 a ber mě takovou jaká jsem.

No a já jsem Standa. Jsem velký obdivovatel baculek a povím vám, jak se na velké krásné baculky díváme my muži. Ukážu vám, co na baculkách nejvíc obdivujeme a že se před námi opravdu nemusíte stydět!

michalaastandajaro

Kontaktovat nás můžete na emailové adrese uvedené níže. Uvítáme tipy na zajímavá témata související s tématikou baculek. Rádi uveřejníme vaše soukromé fotky baculek nebo příběhy.

Pokud máte zájem o placenou reklamu na těchto stránkách nebo jinou formu spolupráce, neváhejte se nám ozvat.

Email: krasne.baculky.michala@seznam.cz, krasne.baculky.standa@seznam.cz

Komentáře: 12
 1. 4 roky ago
  koritsi

  hezká stránka, sama jsem baculka , umím se obléci a chovat a hlavně tvrdím , že baculky nemaj vrásky a maj dobré srdce, ještě se tady moc neorientuji , ale přeji honě štěstí a děkuji za zajímavé věci ,

  Odpovědět
  • 4 roky ago
   Michala

   Děkujeme za pochvalná slova, ty nás vždycky potěší!

   Odpovědět
  • 2 roky ago
   Radek Michalík

   Proč se nenačítají hlasy ? 4 dny se nezačítají hlasy dámám, pro lteré se hlasuje . vyzkoušeno na několika počítačích a po hlasu je stav stále stejný . U žádné baculky stav od minulého týdne nebyl změněn.

   Odpovědět
   • 2 roky ago
    Michala

    U hlasování bylo zobrazeno jen procentuální hodnocení, zobrazali jsme nyní i hlasy, aby bylo vše jasné. Hlasování jinak běží tak jak má.

    Odpovědět
 2. 4 roky ago
  Renáta Véghová

  Super stranka zaujimava určite odporučim:-)

  Odpovědět
 3. 4 roky ago
  Renata

  Ahoj taky jsem baculka a umím se podle toho taky oblékat takže je super že jste založily tyto stránky určitě doporučím dál a budu vás sledovat a připojovat se na blogu takže super stránky jen tak dál

  Odpovědět
 4. 4 roky ago
  Helena

  Hezký den, jsem zanedbaná baculka s nízkým sebevědomím, mojí touhou je být sexy baculka , která chodí vzpřímeně a dokáže se s hrdostí sama na sebe dívat lidem do očí…tyto stránky, na které jsem přišla nedávno, mi k tomu velkou měrou dopomáhají..jsou prima ! Děkuji vám za ně.

  Odpovědět
 5. 2 roky ago
  Markéta

  Krásný den přeji. Já jsem baculka snad celý život a styděla jsem se za to, ale nyní se za to nestydím a díky vaším strankam jsem na to i hrdá. Jste úžasný a ráda Vás čtu. Přeji mnoho úspěchu .

  Odpovědět
 6. 2 roky ago
  David

  Tímto komentářem nikoho nechci urazit. Téma baculky. Nevím co by Vám mělo zvednout náladu více. Zda sleva v mekáči nebo televizní nesmysly. Netuším co je na tomhle stylu krásného. Ženy, které si nekontolují stravu, věčně nesportují a to jediné za co jsou rády je KFC kyblík? Proč je pro některé z vás těžké se zvednout ze židle a jít sportovat, hlídat si stravu, nejíst smažené věci a další nesmyslné ztužené tuky? Každý rozumný chlap by obdivoval ženu, která se snaží se svým tělem něco dělat. Ať už v posilovně, plaváním nebo i jen zdravým životním stylem. Dámy to, že jste jen o něco větší neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Vždy se stačí jen rozhodnout, že byste rády jedly zdravě. Váha sama spadne a vy se budete cítit lépe. Avšak jsou tu tací, kteří pak vymýšlejí nesmyslé pořady a soutěže o kráse boubelek….Opravdu netuším co je krásného na přebytku tuku v těle nebo na soutěži vyhublých slečen. Ani jedno není ideální. Kde je tedy zlatý střed? Ideální soutěž by byla taková, kde slečny či dámy jsou vysportované a jejich tělo nepociťuje žádnou zátěž fyzickou zátěž, která je způsobena anorexií nebo obezitou.

  Odpovědět
  • 2 roky ago
   Michala

   Davide, děkujeme za komentář, ale je to přesně to proč jsou naše stránky. Váš náhled na život s nadváhou je pokřivený. Respektujeme, že se vám nemusíme líbit, ale respektujte i vy nás a teorie stylem pryč od KFC kyblíku a jít sportovat je naprosto scestná. Pokud si prohlédnete naše stránky pozorně, uvidíte, že nejde o propagaci obezity, nebo jak přibrat a být krásnější, jsou o tom, že pokud v této chvíli je to tak jak to je, máme ty a ty možnosti, ale nikdy na sebe nekašlete.

   Odpovědět
  • 2 roky ago
   Jirina

   Mili Davide. Jsem bacula a to poradna a přesto když vyrazim s dětmi na výlet tak mi hubene maminky nestačí 🙂 . Cholesterol mám lepší než kdokoliv jiný. No tak se rada najím ale celkové jsem na tom zdravotně dobře. Musím se naučit svou váhu nosit ale divil by jste se kolik je lidi co daji přednost baculce než anorekticke modelce.
   Neberte to zle vy ale než byt pouze schránka na kosti byt nervózní ze stálých diet budu raději baculata a děti budou mít veselou mámu.

   Odpovědět
 7. 1 rokem ago
  Gabriela Bubová

  Milý Davide, Děkujeme za komentář ale není to jak vy píšete já jsem Baculka dlouho měla jsem v pubertě i výkyvy ,že jsem si prošla anorexii nyní se stravuji zdravě chodím 3 krát v týdnu sportovat ,ale bohužel to nejde mám štítnou žlázu a s tou ty výkyvy váhy bohužel jsou. Ačkoli mě to štve a kolikrát jsem se nabrečela tak ale vím že s tím něco dělám a že se snažím a můj budoucí manžel to taky vidí a můj doktor také takže to není jen o tom že holky nechtějí ale že třeba nemůžou nebo to nejde na to jste už asi nepomyslel že?!A tato stránka se mi moc libí a fandím jí:)

  Odpovědět