Pavla Procházková – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 10

 A máme tu další rozhovor s milou finalistkou…

Můžeš se nám prosím představit?
Jmenuji se Pavla Procházková, je mi 32 let, pocházím ze severních Čech z Teplicka, ale žiji již přes 10 let v Praze.

2 kristyna sucha

Byla jsi vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Vždy jsem byla baculka, ale měla jsem během života baculatější i štíhlejší období, např. jsem už měla o 30 kg míň i víc, jsem trochu extrémistka :-)). Kdybych se trápila, že jsem baculka, asi bych se nemohla přihlásit do soutěže, kde budu předvádět svoje křivky možná před celým národem :-).

Co je na Tvé postavě nejvýraznější?
Prsa a zadek :-)) a moje konfekční velikost je 46/48.

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Rozhodně :-)), ale ne kvůli postavě. Rozhodující je to, co má člověk v hlavě a v duši a tam já jsem komplikovanější, než běžný muž od ženy očekává :-).

Co je Tvoje práce a koníčky?
Mám už přes 10 let krásnou práci jako tajemnice uměleckého provozu v Divadle Radka Brzobohatého, kde si občas i zahraji. Moje práce mě baví a naplňuje natolik, že divadlo uvádím jako svou trvalou adresu a byt na Žižkově jako přechodnou :-). A koníčky s tím souvisí, od dětství se pohybuji mezi umělci, hraji divadlo, na klavír a skládám hudbu v podstatě už od 10 let. Založila jsem kapelu Kolečkový dům, pro kterou píšu hudbu a texty (ještě dnes hrajeme něco, co jsem napsala ve 14 🙂 a někdy mě donutí i zpívat :-). Jinak také ráda cestuji, mám ráda kočky a kupodivu i zdravou výživu :-). A krom plavání, které miluji, nesnáším sport !! :-))

Tancirna 1 Karlovy Vary Tancirna 3

Omezuje Tě nějak postava?
Dříve mě na jevišti trochu mrzelo, že jsem neměla tolik příležitostí ke krásným hlavním rolím, ale dnes už jsem se svými „dominantními vampicemi“ zcela spokojená :-). Ve svém věku už nějaká omezení neřeším, rozhodující jsou jiné hodnoty.

Co okolí? Neslyšela jsi, že by jsi měla zhubnout, něco se sebou udělat?
Naposledy asi v 6 letech a pak už občas jen moje 45-kilová máma si rýpne :-)). Nicméně, kdo mě zná, ví, že se sebou celý život něco dělám viz mé extrémy. Když se ale duše cítí být jednou dole, jednou nahoře, tělo ji jen kopíruje a diety jsou na to krátké, vše souvisí se vším….

Jaká žena nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Umělá, namalovaná, inteligentní a hlubokomyslná žena vamp 90-60-90 s odbarvenými blond vlasy, větším poprsím, umělými řasami a plnými rty :-)))

Tak to je přesně naše cílová skupina čtenářek :-).  Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže Miss Prima křivky?
Rozhodujících faktorů, proč jsem se přihlásila do soutěže, bylo mnoho. Začátek tohoto roku byl pro mě poměrně těžký… Zažila jsem úmrtí v nejbližší rodině, skoro se rozpadla moje kapela a prošla po 7 letech zásadní transformací, musela jsem na operaci a nevydařil se mi vztah….Tak a co dál? Přede mnou přihláška, doporučení známé, co se soutěže účastnila loni a vzpomínka na dětskou touhu stát se modelkou. Hudbu a divadlo jsem si již zkusila, oblast modelingu je pro mě zatím ale velkou neznámou….

Koleckovy dum 3

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Holky jsou v pohodě, každá má svůj osud a svou motivaci. Pocity jsou převážně pozitivní, překvapují mě reakce mého i širšího okolí, které mě neuvěřitelně všemožně podporuje a fandí a ozývají se mi najednou lidé, které jsem třeba neviděla 10 let… Líbí se mi, co soutěž přináší: krásné fotky i samotný proces focení, víkendová soustředění, kde probíhají přípravy na galavečer, cvičení choreografií a chůze na vysokých podpatcích i učení správné komunikace s médii a toho, jak se správně prezentovat, zkoušení šatů, líčení, vycházející články o nás a zase focení…je to celé vzrušující a baví mě to… A když člověk někdy pochybuje, jsou tu skvělí organizátoři  soutěže, kteří nás svým pozitivním přístupem vždy skvěle nabudí 🙂

V jakém oblečení ráda chodíš?
Naprosto ve všem, v čem se cítím dobře, od pohodlnějších „pytlů“ po sexy hadříky, elegantní, někdy i sportovní, nenápadné i extravagantní… Nepotrpím si na značky a to, co momentálně „frčí“. Když se snaží všichni oblékat podle nejnovějších trendů, je pak celá ulice jak přes kopírák… Raději mám originálnější kousky, které podtrhují osobnost a je úplně fuk, kolik stojí nebo co mají za štítek….

Petr Kurecka

A co říkáš na naše stránky?
Tak určitě je bezva, že existují portály a soutěže, které podporují plnoštíhlé ženy. Ty se v dnešní tvrdé době, která přeje jen silným osobnostem s atraktivním vzezřením, mohou cítit někdy oslabené. Je potřeba si připomínat, že svět by neměl být o dokonalosti, ale především o lidství, v jehož hloubce se právě ukrývá největší sexappeal 😉

 

michalamjaro Každý druhý chlapeček chce být popelář a každá druhá holčička zpěvačka nebo herečka….a téhle dívce se podařilo obojí… zpěvačka i herečka, gratulujeme a držíme palce v soutěži!

michalamjaro2 Tady je spojení až mnoha krásen. No počítejte se mnou. Krásná žena, krásné tělo, krásné názory, krásno divadla, krásno umění. A to vše v jedné jediné ženě. Že by favoritka soutěže? Opravdu jsem zvědavý, jak to dopadne!