Všechny „proměněné“ dámy si svoje podtržení krásy užívaly naplno

Praha – Šest odvážných dam se na svatého Martina rozhodlo svěřit se do rukou vizážistek a kadeřnic, aby podtrhly svoji krásu a některé nalezly ztracené sebevědomí. O tom, jak celá akce vypadala, jsme již psali a nyní přinášíme fotografie samotných proměn a také hodnocení proměňovaných.

 

DSC_1548

DSC_1995

Renata Nedvědová
Chtěla jsem být jiná, proto jsem se na akci přihlásila, svěřit se do rukou odborníků a nechat se překvapit výsledkem. Proměna předčila moje očekávání, rockový účes, perfektní líčení a elegantní šaty v červené barvě, kterou jsem nikdy do svého šatníku nezařadila. Je fajn vybočit ze zajetých kolejí a nechat se inspirovat.

 

DSC_1551

DSC_1933

Marcela
V momentě, kdy jsem byla vybrána jako jedna z dam do Proměn, měla jsem smíšené pocity. Jedna věc byla obrovská radost, protože změnu jsem chtěla a vlastně i potřebovala, ale současně jsem také měla docela strach – strach z neznámého. Již zmíněný strach ovšem zmizel hned při příjezdu na místo. Příjemné prostředí, příjemná společnost, krásné ženy a zkušený tým vizážistek a kadeřnic – asi tak bych charakterizovala celou akci. Co se týče konkrétně mojí osoby, s kadeřnicí jsme se dohodly, že provedeme razantní změnu střihu. Jsem naprosto spokojená. Luba – jak paní kadeřnici všichni říkali – je velice milá žena a hlavně – ví, co dělá, ví, co ženám sluší a musím uznat, že je ve svém oboru opravdu profesionální. Následovalo líčení s Petrou, která zvolila jemnější líčení, což mi plně vyhovovalo a cítila jsem se moc příjemně. Měla jsem oblečení z obchodu Smallbigshop. Když jsem uviděla overal, který jsem na sobě nikdy neměla, byla jsem dosti skeptická. Nicméně overal předčil veškerá má očekávání. Byl nádherný, schoval, co schovat měl a naopak zvýraznil to, co bylo třeba zvýraznit. Upřímně uvažuji o jeho koupi. Takže za mě naprosto úžasná akce, kterou jsem si nesmírně užila. A samozřejmě velký dík patří organizátorům akce.

 

DSC_1553

DSC_2008

Monika Coufalová
Byla jsem moc spokojena, užívala jsem si to na maximum a cítila jsem se jako princezna. Organizace byla super a program zábavný. Všichni byli fajn.

DSC_1555

DSC_1930

Marcela Maria Marinková
Bylo to úžasné a ještě jednou opravdu ze srdce děkuji, že jsem se mohla zúčastnit. Za poslední roky opravdu krásný den. Ze šatů jsem byla nejprve skeptická, ale když mi deset lidí řeklo, že je mám nosit a že mi sluší, tak jsem se cítila lépe. Nejsem na šaty vůbec zvyklá. Akce měla podpořit sebevědomí a to se myslím u mne povedlo.

 

DSC_1627

DSC_2046

Michaela Zikmundová
Moc nádherná akce s uvolněnou atmosférou, kterou pořádali lidé s velkým srdíčkem. I přes veškeré útrapy cestování z Brna na ucpané dálnici mi to stálo za to. I když jsem přijela sama, nebyla jsem v pražské kavárně Carpe diem opuštěná. Všichni byli moc milí a laskaví. Manžel mi nový účes pochválil a přemýšlím nad koupí šatů.

 

DSC_1560

DSC_1847

Romana Siváková
Akce proměny byla pro mě moc zajímavá. Byť se dámy divily, co na sobě chci měnit, tak zastávám názor, že je pořád co měnit. Například účes, který mi vytvořila Inna Shtol, a se kterým jsem byla moc spokojená. Bylo to příjemné mít vytvořeno ze svých vlasů něco jiného, než mívám.  S líčením jsem se ztotožnila, protože se podobně líčím sama. Tudíž celková proměna za mě úžasná. Užila jsem si to, že o mě někdo pečoval. Myslím si, že i ostatní dámy byly velice spokojené.

Foto: https://www.facebook.com/RadekVelebilFotografie/

 

standam Mě dámy připadají půvabné i před proměnou, ale musím přiznat, že jejich krása byla velmi nenásilně podtržena.

michalam A já budu objektivní :-), za mě opravdu úžasná proměna je Michaela Zikmundová… tato dáma vysloveně prokoukla.