Simona Zrůstová – finalistka Miss Prima křivky 2014 s číslem 6

Krásný den přeji všem čtenářům. Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Simona Zrůstová, pocházím z Pardubic, kde jsem se také  narodila. Je mi 32 let, jsem vdaná a mám krásného syna Martínka :–)

Simono, děkujeme a jsme rádi, že sis našla čas odpovědět na pár našich všetečných dotazů. Bylaj si vždy baculka, nebo ta baculatost měla nějaký vývoj a trápíš se tím, že jsi baculka?
Od malička jsem byla strašně hubená, mysleli si o mě, že vůbec nejím, nebo že budu po mé mamince hubená a drobná, ve 13 letech – v pubertě jsem se začala trošku zakulacovat, stehna, boky a začínala jsem se podobat spíše tatínkovi. V tu dobu jsem profesionálně tančila balet, takže pro mě nepřipadalo v úvahu pustit geny kupředu. Skončila jsem tedy s podezřením na anorexii v nemocnici. Za měsíc jsem zhubla 14 kilo, táhlo mě šílenství dostat se na baletní konzervatoř.

Před touto soutěží mě to trošku trápilo, že jsem silnější, jelikož bohužel nemám zrovna okolí, které by to chápalo……ale soutěž mi obrátila život naruby a jsem moc ráda, že jsem ve finále. Moje konfekční velikost je v současné době 46.

A jaká byla Tvoje cesta od baletky k plným křivkám?
Moje cesta byla nahoru – dolů, po ukončení kariéry šlo 30 kg nahoru, jelikož jsem byla naštvaná na celý svět, že nemohu balet dělat dále, a tak jsem přestala sportovat úplně…. můj metabolismus se téměř zastavil :-(. Pak jsem zase nějak začala s tancem, ale už jsem na to neměla moc čas, nikdy jsem nepřestala myslet na balet a i dnes vím, že i když mám nyní problémy se zdravím, tak bych stejně šla znovu stejnou cestou… Bylo to skvělé dětství a naučilo mě to disciplíně a pokoře.

Okolí má pocit, že nemáš ideální postavu? Asi Tě to hodně trápilo, nebo možná i stále trápí?
Trápilo mě to velice, jelikož jsem žila 7 let v zahraničí, kde jsem pracovala a tam je tak jiná mentalita, že postavu se mnou nikdy nikdo neřešil… lidé vás berou takové jací jste, ale po návratu do ČR to byl docela zase šok!!! Vždyť je to vidět i v médiích, nic jiného nedokáží napsat, jen že někdo přibral a propírají to dokola…Myslím, že nemáme zrovna vzorovou mentalitu na to „brát lidi kolem sebe takové, jací jsou, nikdy nevíš, kdy se ti může stát to samé“

Nyní mě to už netrápí, hlavně i díky soutěži Miss Prima křivky, kde nás berou takové jaké jsme a stále nám opakují, že jsme krásné :-). Je to balzám na duši :-).

 

10157280_686742974698531_2054965610555792478_n

A co si myslíš, že je na Tvé postavě nejvýraznější?
Celá má postava je výrazná :-).

A co muži? Byl někdy problém se seznámit?
Nikdy jsem neměla problém se seznamovat, jsem velice upovídaná a dokážu si ze sebe udělat i srandu :-).

Co je Tvoje práce a koníčky?
Pracuji na personálním oddělení jako HR specialista, práce mě strašně baví a nejvíce se mi líbí to, že obyčejní lidé, jako jsou naši dělníci, mě mají rádi a dávají mi najevo, že jsou vděční za to, co pro ně dělám…. Asi to mám v povaze – pomáhat druhým na úkor sama sebe……když jsem pracovala jako delegátka cestovní kanceláře (7 let) , tak jsem se snažila vždy na 200% všem klientům vyhovět. Mezi koníčky….samozřejmě stále tanec, hudba – miluju ji, když mám špatnou náladu dokáže mě uklidnit a náladu zlepšit 🙂

Omezuje Tě nějak postava?
Nenapadá mě nic, v čem by mě má postava omezovala :-).

A co okolí? Neslyšela jsi že by jsi měla zhubnout, něco se sebou udělat?
No bohužel to slyším docela často…..hlavně od mé jedné kolegyně, která mi chtěla vypracovat i jídelníček..přitom v jídle ten problém není, mám bezlepkovou dietu a poté se netloustne….dříve jsem slýchávala, jak bych byla krásná, kdybych zhubla….ale krása není o kilech…

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaká žena, nebo typ postavy u žen se Ti líbí?
Queen Latifah.  

Jaký byl ten moment pro přihlášení do soutěže Miss?
Již od skončení finále prvního ročníku soutěže Miss Full Of Beauty 2013  jsem čekala až nastane den “D” a budu moci odeslat hned 1. 11. 2013 přihlášku do soutěže Miss Full Of Beauty pro rok 2014 (později změna názvu na Miss Prima křivky 2014). Rozhodujícím momentem bylo to, že být modelkou mě vždy lákalo. Dnešním trendem v České Republice jsou ale bohužel pouze modelky s velikostí 34.

Jaké jsou zatím pocity ze soutěže a co konkurentky?
Ze soutěže mám jen ty nejlepší pocity, strašně mě to baví, hlavně chůze :-). Myslím, že rivalita mezi námi ještě vůbec není, uvidíme pak, až se bude blížit finále…..ale jak říkám, přej ostatním to, co bys chtěla aby přáli oni tobě :-).

V jakém oblečení ráda chodíš?
Miluju sukně a šaty a to i když mrzne… 

 

1969251_713011158738379_3619478139622138561_n

A co říkáš na naše stránky?
Vaše stránky se mi velice líbí, jsem ráda, že se konečně někdo začal zajímat i o nás, prostorově krásnější:))))

michalamjaro  Baculky mají problém nosit sukně, nebo spíš šaty a je to škoda…. viď Stando…. jinak další velmi sympatická finalistka!!!!

 michalamjaro2 Další krásná, milá, sympatická a inteligentní mladá dáma. A co se sukní týče … tak rozhodně hlasuji pro!

 

1 komentář
  1. 4 roky ago
    Eva

    Velmi pěkný rozhovor – z písmenek (odpovědí) jde poznat, že Simona je velmi inteligentní dáma!

    Odpovědět