Soustředění MISS Prima křivky 2014

Už jen měsíc a kousek nás dělí od velkého finále 2. ročníku MISS Prima křivky a možná už jste si všimli, že se naše stránky staly mediálním partnerem soutěže. Celý srpen na našich stránkách budou vycházet rozhovory s finalistkami a na konci budete moci hlasovat pro tu vám nejsympatičtější. Také vás čeká soutěž o lístky na finálový večer v Praze… máte se na co těšit. A jak vlastně přípravy na soutěž pokračují se dozvíte z oficiálního vyjádření….

Soustředění finalistek MISS Prima křivky 2014, které poběhlo 18.7. – 20.7. ve sportovním areálu Monínec, bylo pro krásky obzvlášť náročné. Natáčely se oficiální medailonky. Mezi tréningem chůze a choreografie tak musely zvládnout i převlékání a líčení na 3 různé lokace. Někdo i více… Finalistka s číslem 12. Kateřina Vejnarová při natáčení v bazénu překonala sebe samu, jelikož se potápěla poprvé v životě. Na terase se natáčelo představování finalistek, na nějž dohlížel spisovatel a publicista Radek John. Ten pak také zpříjemňoval kráskám horké chvilky natáčení na baru, spolu s poslancem Parlamentu ČR Markem Černochem a organizátorem soutěže Romanem Fareq. Krásky zářily v elegantním oblečení Big and Beautiful a hvězdný lesk jim dodaly šperky a doplňky Chartage.

finalistka Marie Švajková a Radek John finalistka Jana Stejkozová

Předseda poroty Radek John zatím horkou favoritku nemá. Jako porotce bude klást při výběru největší důraz na charisma a inteligenci dívky. „Já hledám jednak oči a jednak když se z úst line něco, co je zajímavé, co je originální a co stojí za to poslouchat. Protože je spousta krásných holek, které nestojí za to poslouchat,“ zmínil Radek John.

Novou posilou týmu je zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová. Ta na soustředění s finalistkami cvičila úvodní choreografii.

finalistky a VIP zprávy_ finalistky Pavla Procházková a Denisa Zifčáková

Organizátoři Roman Fareq a Markéta Zámyslická oznámili čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku pojede reprezentovat oblé křivky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále  této světové soutěže se bude konat 2. listopadu v Karibiku.

Předseda poroty Radek John a organizátorka Markéta Zámyslickáfinalistka Simona Zrůstová

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

finalistky Kateřina Lusková, Květa Bezuchová, Markéta Nagyová a Magdaléna Vytisková finalistka Denisa Zifčáková

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media

1 komentář
  1. 3 roky ago
    petr

    Nevěděl bych koho dřív fotit.

    Odpovědět