Na svatého Martina se baculky bavily proměnami

Praha – Na svatého Martina se v útulné pražské kavárně Carpe diem sešla třicítka diváků, která sledovala v přímém přenosu proměny šesti baculek, které se do výzvy přihlásily ve facebookové skupině Baculky krásné ženy. „Akci jsme pořádaly zejména proto, abychom některým dámám ukázaly, jak podtrhnout jejich krásu, jak změnit outfit a jak nastartovat sebevědomí,“ říká organizátorka akce koučka pro plus size Lucie Zikmundová.

Akce se konala ve spolupráci se skupinou Baculky krásné ženy pod záštitou 2. vicemiss Miss Prima křivky 2017 Romany Sivákové. Romana se vedle modelingu věnuje i zpívání, takže si hosté mohli během odpoledne poslechnout například píseň Uleteni anjeli od Juraje Hnilici v jejím podání.

Komorní setkání provázela velmi příjemná až rodinná atmosféra, v programu nechyběly přehlídky, přednáška a workshop. Nemalý podíl na milé náladě měla moderátorka odpoledne Kristýna Kutílková, kterou většina zná spíše jako modelku a fotomodelku.

Autorskou přehlídku šperků představila pražská výtvarnice Michaela Janáková, která tvoří pod značkou Mis-Jan Design. Modelky představily její poslední kolekci, kterou vytvořila pro rok 2017. Všechny její šperky jsou na prodej, stačí jí oslovit na facebooku. Stejně tak je to možné v případě šatů ze smallbigshopu, který nabízí velmi zajímavé a atraktivní oblečení pro ženy s větší konfekční velikostí.

Přítomní hosté ale měli možnost vidět také recesisticky pojatou přednášku „Co by vážně baculky neměly nosit“. Názornou ukázku, u které diváci zaměstnali bránice, obstarala koučka Lucie Zikmundová a Romana Siváková. „Půjčily jsme si klasická témata jako je moc velký výstřih, moc krátká minisukně, volné šaty o čtyři čísla větší, černé oblečení a podobně a aplikovaly to na kousky, které by, doufáme, dnes už na sebe žádná baculka neoblékla,“ říká Lucie s Romanou o modelech „hrůzy“.

DSC_7679 DSC_7686 DSC_7707 DSC_7819 DSC_7894 DSC_7916 DSC_7926

Šest odvážných baculatých slečen a žen česala a líčila Inna Shtol ze salonu Krasotka v Praze, mělnická vizážistka Petra Hánlová ze salonu Pink roce a pražská Petra Holečková z Dr. Eckstein kosmetic, tým doplnila velice šikovná kadeřnice a vizážistka Lubomíra Meny z Loun. Ta se nebála ani střihů, a to v „polních podmínkách“ kavárny.

Změnu v outfitu zajistila Lucie Zikmundová, oblečení zapůjčila majitelka obchodu Smallbigshop Jana Zimandlová. Kompletní proměnu s fotografováním před a po proměně měly všechny zúčastněné zdarma.

Fotoreportáž s hodnocením proměňovaných dam přineseme v dalším článku.

DSC_1642 DSC_1655 DSC_1672 DSC_1685 DSC_1686  DSC_1707 DSC_1714 DSC_1721 DSC_1885 DSC_1913  DSC_1935 DSC_1941 DSC_1946 DSC_1952 DSC_1959 DSC_1964 DSC_1970

Foto: Magor by fotograf, Radek Velebil, Anetka Zdislava Svobodová

 

standamA kdy bude proměna pro chlapy? 🙂

michalamNooo to je dobrý nápad… ale když muži se v tomhle ohledu dost stydí…. nebo se pletu?

 

1 komentář
  1. 4 měsíci ago
    plnoštíhlá

    Chválím a děkuji i za ostatní, výborný nápad a realizace.
    Všem to moc sluší.

    Odpovědět