Své „varhánky“ se snažím maskovat

Představíš se nám?
Ahoj, jsem Kristýna, 27let stará (mladá) plus size žena z Prahy!  Právě teď nosím velikost 44, která se ovšem každou chvíli mění (asi jako u skoro každého). 

25285972_10211359618089565_720660923_o

Jsi se svoji postavou spokojená?
Jsem ženská – ať hlásáme cokoli, nikdy nejsme spokojené! 

Co je na Tvé postavě nejvýraznějšího?
Tak u mě vždy bylo nejvýraznější poprsí a s postupem věku, abych se náhodou nepřevážila, začalo být výrazné i pozadí! 😀

IMG_1178

Jaký tělesný typ žen se ti líbí?
Tak tohle je možná spíše otázka na muže, ne? Já to u žen nikdy nějak neřešila, mám kamarádky různých postav a pro mě je důležité jaké jsou to osobnosti, ne jakou nosí velikost. Ale kdybych to měla vzít z pohledu, co by se líbilo mně – abych viděla v zrcadle, jsou to ženské, ale pevné tvary, postava přesýpacích hodin – taková správně katalogová žena!

Kristýno a máš aktuálně partnera a je milovník baculek?
Momentálně jsem chvíli sama a nevím, jestli bych to takhle přesně specifikovala a dělila na milovníky baculek a nemilovníky baculek. Prostě na každém se nám líbí něco 🙂 ne? Někomu se může líbit bujné poprsí a někdo to zase rád nemá. Takže pokud se mnou ti partneři byli, muselo se jim něco líbit!

Myslíš si, že že tě nějak tvoje váha omezuje?
Měla by? 🙂

Měla jsi někdy problém s prací?
Jestli někdo někdy měl, ať se mi ozve a já jim tam půjdu nabančit!  Bože, to se opravdu někdy někomu stalo? Jasně, chápu – jako letušku by mě asi nevzali :-), ale problém jsem nikdy nezaznamenala.

22096266_10210880996044313_1968343414975932951_o

Bohužel se to někdy stává a není to na pozici letušky :-). A co Tvé okolí? Neřeší kila navíc?
No jéjej, mamka mi to nezapomene připomenout skoro každý den :D. Většina mého blízkého okolí ví, že jsem celý život sportovala a stále vypadala stejně a v posledních letech to ještě úžasně podtrhují kortikoidy a artritida. Takže nikdo nemá potřebu promlouvat mi do duše a hrát si na spásu.Ví jak to je a mají mě rádi jako člověka – obklopuji se totiž inteligentními lidmi. 

Víme, že jsi byla i v soutěži MISS Prima křivky.
Ano, v roce 2015 jsem byla finalistkou MISS Prima křivky, ze které jsem si odnesla šerpu MISS internet, která mi dodnes hrdě visí v práci na nástěnce :). Soutěž mě naučila mít se ráda a umět si všímat na sobě i toho dobrého a nebát se to ukázat i okolí. Dostalo se mi více sebevědomí a to mě posunulo momentálně do finále Tváře Scarlett, kde vystupuji za nás plus size modelky a je to pro mě ohromná pocta! Nejsem zastánce nějakého extrémního prosazování boubelek, ale jsem extrémní zastánce toho, že se člověk musí přijmout a mít se rád. Já se to naučila a ráda bych tento „um“ předávala dál! 🙂 Proto budu velice ráda, pokud mne v nové soutěži podpoříte, abychom daváli víc a víc světu najevo, že jsme tu i my a že jsme prostě krásné plnohodnotné ženy! :). Díky MISS se teď aktivně věnuji plus size modelingu – prostě jsem to, co mohlo být na mě negativem, přenesla do svého pozitiva 🙂

Chodíš v obtaženém oblečení?
NE, NE a NE! Jednoduše se v tom prostě necítím. Neříkám, že nosím over size, ale ty své „varhánky“ se prostě maskovat snažím! 

23192204_10210734180133363_1891167962_o

Nevadí Ti chodit v plavkách?
Paradoxně vlastně trochu jo! Sice jsem si kariéru postavila na předvádění prádla, ale tam se s tím prostě počítá. Kdežto na té pláži, či u bazénu se najdou oni všudypřítomní rejpalové a mohu se mít ráda jakkoli – ty pomluvy cítím už z dálky a necítím se komfortně…

Jak vypadá Tvůj jídelníček?
Uff, jak kdy. To asi nejde úplně specifikovat a kdybych to tu rozpitvávala – budeme tu do zítra! 🙂

A máš nějaký jídelní úlety?
Jasně! Kdo je nemá?Já jsem si prostě naordinovala a dovolila si jednou měsíčně dát burger. Miluju burgery – ne ty fastfoodové, ale vážně dobrý burger! Jo a Kinder vajíčka…ale kvůli hračce – počítá se to? 🙂

Máš nějaký vzkaz pro baculky?
No jéjej! Moooc vzkazů :-). Na papír se to nevejde! Jediné – holky, jste plnohodnotný člověk jako každý jiný! Někdo má velký nos, někdo zadek…no a? Neberte si k srdci to špatné, jestli s námi má někdo problém – je to pořád jeho problém a asi má nudný život, když má potřebu řešit ostatní 🙂

Jak se Ti líbí naše stránky?
Určitě super, všechny takové stránky jsou super. A nejen ty pro baculky! Jak už jsem řekla, společnost umí být někdy krutá a je fajn slyšet/číst něco pozitivního a umět nad tím tedy příště mávnout rukou! Takže jen více takových stránek.

Necháš na sebe kontakt?
Najdete mě na facebooku pod mojí fan page Kristýna Kutílková curvy model, nebo na instagramu jako plussizemodeltina.

standam Velmi půvabná a razantní mladá dáma.

michalam Tínku znám osobně a je naprosto okouzlující, zvlášť když předvádí spodní prádlo 🙂