Ulla Popken – móda pro baculky i v Čechách

S Ulla Popken jsem se setkala před několika lety v Německu – šmrncovní zboží ve střední cenové hladině…. a tak jsem začala po firmě pátrat více.

Samotná historie obchodů je velice zajímavá, v roce 1880 založil Johann Popken in Hameln výrobu textilií. O století později se firma zaměřila na oblečení pro těhotné maminky a počátkem 80. let minulého století pozoroval Friedrich Popken jednu zaměstnankyni, která pro zákaznici zásilkového obchodu balila více jak 15 těhotenských modelů. „Jak přijde těhotná žena na to objednat si tolik těhotenských modelů?“ zeptal se jí. Odpověď byla následující: „Tato zákaznice není vůbec těhotná. Nakupuje u nás častěji a taky nám napsala, že nemůže mladou módu v její velikosti 48 nikde sehnat, a proto ji kupuje u nás. Neboť naše těhotenská móda není jen mladá, ale také pohodlná“. A tak se firma začala soustředit na oblečení od velikosti 42. V současné chvíli má více než 300 prodejen po celém světě a funguje i internetový obchod.

Móda od Ulla Popken dovoluje každé ženě, až do konfekční velikosti 60, rozvinout módní styl ve smyslu motta: „Móda, která ke mně patří“. Nové kolekce jsou zákaznicím nabízeny každý měsíc.  Široký sortiment sází na vysokou kvalitu s dobrými střihy a garantuje inspiraci dle nových trendů, tj. móda pro každý den, ženský Business-Outfits, móda pro zvláštní příležitosti nebo  sportovní oděvy, spodní prádlo, plavky a doplňky.

V České republice najdete 4 obchody – v Brně a 3x v Praze.

Na stránkách www.ullapopken.cz se můžete zaregistrovat a bude vám zasílán pravidelně každý měsíc katalog s novou kolekcí.
Ulla Popken má také svojí zákaznickou kartu, kterou získáte na prodejně a díky ní máte mnoho výhod: 10% narozeninovou slevu, 25% slevu na úpravu oděvů, osobní pozvánky na akce konané v prodejnách, atd.

ullacard_card

Ne všechno zboží najdete v českých prodejnách, ale je možné se podívat na www.ullapopken.de  a pokud se vám nějaké zboží líbí, objednat si ho přes ullapopken-cz@popken.de. Pokud bude zboží dostupné, bude Vám zasláno z ČR na dobírku až k Vám domů. Před objednáním zboží doporučuji se změřit a vhodnou velikost vybrat dle velikostní tabulky Ulla Popken.

Nahlédněte s námi do kolekcí: 

LONDON CALLING

UllaPopken1

INDIAN SUMMER

Ullapopken3

SELECTION

Ullapopken2

SPORTS AND SWIMMWEAR

ulla4

HOMEWEAR DESSOUS

Ulla6

 

michalamjaro  Kdo chce mít opravdu kvalitní kousek ve svém šatníku, tak tady si vybere, já osobně mám ráda jejich zimní bundy, opravdu hřejí, vypadají úžasně a vydrží několik sezón a i když se počáteční investice může zdát vyšší, brzy zjistíte, že je tomu právě naopak…

michalamjaro2 Já můžu napsat jediné. Bravo, skvěle, výtečně! Snad ubude na krásných bakulkách oblečení pytlovitého střihu, které má hlavně maskovat.

 

Komentáře: 7
 1. 2 roky ago
  Petra

  Krásné, jen cenově trochu dražší – 50 – 90 euro za džíny, hmmm, nezbývá než koukat a doufat, že se toho chytne někdo, kdo vše přizpůsobí českým platům…

  Odpovědět
 2. 2 roky ago
  Renata

  Ano souhlasím byla jsem se tam podívat sice pěkné věci i velikostně pro nás plnoštíhlé ale ta cena mohlo ba se to opravdu přizpůsobit cenám tak aby byly dostupné všem co si tam chtějí něco koupit na sebe ano jsou to věci z Německa ale i tak no uvidíme třeba tam bude občas i nějaká sleva.

  Odpovědět
 3. 2 roky ago
  petr

  Už se ukážou i skryté krásky.

  Odpovědět
 4. 1 rokem ago
  Marie Košařová

  Prosím, nechci dostávat katalog – nevyužila bych nabídku –
  Děkuji za pochopení Košařová

  Odpovědět
  • 1 rokem ago
   Michala

   Dobrý den Marie, to není bohužel komentář pro nás, ale firmě Ulla Popken váš vzkaz předáme :)

   Odpovědět
 5. 8 měsíci ago
  Dagmar Beránková

  Všechny zdravím, mám několik kusů krásných oděvů od Ully Popken, koupila jsem si je v sekáči, ale jsou krásně, bezchybně mi sedí, jen jedno tričko se sovou mám z obchodu v Ostravě, bohužel byla prodejna zrušena, velká škoda, teď hledám zimní bundu, vyzkoušela jsem Bonprix, Otto atd, nic mi nesedí, vracím se kke své bundě od Ully a pojedu do Brna, nebo do Prahy , do Prodejny a tam si určitě krásnou, pdnoucí , slušivou bundu koupím. My zralé ženské chceme být elegantní a hezké a to se nám podaří jen v kvalitních oděvech, od zmíněných dodavatelů jsou to šmejdy, od Ully je to zaručená kvalita a jistota, jak materiálu, tak střihu.
  da

  Odpovědět
 6. 7 měsíci ago
  Anna Balšínková

  Do ULLA POPKEN chodím v Brně už od jejího otevření a jsem šťastná, že to existuje,protože se ráda hezky oblékám i když mám kila navíc a to mohu jedině tam.nesnáším když se baculky cpou do malých velikostí a vypadají jak housenky a myslí si jak jsou šik.Děkuji a co nějaká konkurenční další firma neexistuje???

  Odpovědět