Zima v Grébovce

Kdo četl minulý týden páteční příspěvek od Pseudofotografky, určitě už se těší jak dopadly fotografie. A pro toho, kdo je v tuto chvíli mimo obraz 🙂 připomínáme, že se uskutečnilo focení v Praze, tentokrát pod taktovkou Miloše, kterého znáte z našeho Kulatého stolu.

A jaké jsou výsledky a co říkají modelky?

Jana

DSC_4388k

DSC_4385k kopie

Focení proběhlo v přátelské atmosféře, organizace sice trošku pokulhávala – protože, když mám fotit, tak to potřebuju vědět :))) . Ale společnost byla neuvěřitelně skvělá, náramně jsem se bavila, doplňky kolovaly co kdo potřeboval. Fotky jsme si navzájem komentovali. Byla ohromná zábava, by-Gi je prostě ohromná fotografka a perfektní žena s velkým „Ž“, kterou mám hrozně moc ráda. Víc jsem poznala Lucku, kterou jsem zatím znala jen od vidění, a musím říct, že to je taky peckové sluníčko. Míša, pro mě úplně nová tvář, byla taky moc fajn. Prostě super baby, žádné zfamfrnělé nosánky nahoru s přehnaným sebevědomím, ale krásné, vtipné, elegantní dámy. Make-up a vlasy jsme si dělaly samy a myslím, že to nedopadlo vůbec zle. Já si to prostě užila a skvěle se bavila. Perfektní byla pak i společnost Simči a do toho čokoládové jahody od Miloše. A když tahle horda vleze na dětské hřiště, tak se Praha klepe strachy. Díky za krásný den

Lucka
Focení bylo moc fajn, krásné prostředí, příjemná atmosféra, rozpustilá nálada ve společnosti účasných a krásných dam s tvary :-). Byla sice zima, ale dalo se to vydržet. Já se fotím ráda, takže jsem si den užila a fotit s Gabi je zážitek a doufám, že budu mít ještě příležitost s ní spolupracovat. Přemlouvám ji k jednomu mému projektu s motoveterány. Rádi bychom něco nafotili v kostele.

DSC_4375k

DSC_4380k kopie

 

Michaela
Focení bylo fajn, přístup fotografů byl profesionální a zároveň přátelský. Šla jsem do toho z prosté zvědavosti a focení celkem splnilo mé očekávání  :).

DSC_4314k kopie

Gabriela – Ne-Obyčejné ženy
Chystala jsem se do Prahy na návštěvu za dcerkou, dohodla jsem se s Milošem – Magorem (vlastně ani nevím, proč si tak říká), že by bylo fajn vidět se, sejít se a popovídat si. Určitě padlo slovo i o tom, že se bude fotit. Kdo mě zná, ví, že na takové setkání nerada vozím foťák, prostě když se jdu bavit, tak se bavím. Nicméně jsem se domluvila s Lucií, že jí pár foteček cvaknu. Jaké bylo mé překvapení, když z Miloše v autě vyklouzla věta po dotazu Janičky „kdo teda fotí“ odpověď „no přece Ty, Gábi“ nechtějte ani vědět :-) :-) :-) …  já nechci být fotograf, já chci být modelka, dodala jsem ….. ten den jsem zvládla snad obojí. Byla zima, skvělou atmosféru doprovázelo ostré sluníčko. Den proběhl dle očekávání v pohodě, s úsměvem na rtech od všech, kteří ten den byli s námi. Kafe, oběd i večerní posezení ve vinárně bylo kvalitní. Poděkování patří všem! 

DSC_4361k kopie

Simona – za nás 🙂
U mě by se dalo napsat, že jsem si jen odskočila od plotny a slyším svoje jméno, a tak si říkám – jsem to já, nejsem to já – a jsem to já :-). Vešla jsem, vidím na stole ležet chlupatinu, hned si jí dám na krk a Gábi profesionálka, už bere fotoaparát do ruky a slyším jak říká: počkeeeeej já tě vyfotím…. a toto je výsledek :-). Fotografie vznikla během minuty. Děkuji!

DSC_4413k

Foto: amatérská fotografka by-Gi

 

A fotil také Miloš a tady jsou jeho fotografie:

12571187_1245691415446149_122334238_n 12625712_1245687365446554_854105366_n 12606898_1245687345446556_1379023843_n

 

standam Mně se to prostě líbí. A klidně si o mé maličkosti myslete, že jsem podjatý 🙂

michalam Já se těším, že se Gábina začne specializovat i na postavy, má slušně našlápnuto 🙂 a Milošovi děkujeme za naplánování akce a těšíme se na další 🙂

 

Komentáře: 5
 1. 2 roky ago
  BACULINA TINA

  Konečně pěkné a přirozeně vypadající fotografie od amatérů,žádné profesionální veleúpravy.Mne když oslovují profesionální fotografové s nabídkou luxusních fotografií,tak vím předem že ze mne udělají úplně jinou ženu a to nepotřebuji.Muži chtějí pravdu,realitu a tu jim nabízím!!!!

  Odpovědět
  • 2 roky ago
   Miloš

   Někteří lidé vyžadují, aby si na fotkách nebyli podobní… 😉

   Odpovědět
 2. 2 roky ago
  BACULINA TINA

  To je vlastně pravda,že někteří jedinci si přejí retuše a úpravy,ale nic by se nemělo přehánět.U někoho to může škodit, jako když někdo z pěkné české holky udělá v obličeji Vietnamku a její hlava extrémně nesedí k tělu.To je potom veleumělecké dílo fotografa,na to může být pyšný.Já být tou modelkou,tak ho kopnu do…………..,nedovolím takovou fotku zveřejnit pokud mi slouží zrak a mysl!!!

  Odpovědět
 3. 2 roky ago
  BACULINA TINA

  Jinak Miloši dovolím si tykat a doporučuji Tě jako fotografa kalendáře pro rok 2017,když k tomu bude nápad s waauuuu efektem,přirozené a usměvavé modelky,tak jsem přesvědčená,že žádné kalendáře nezbydou.

  Odpovědět
 4. 4 týdny ago
  Mikky Ostrava

  „Umělkyně“ Gabriela.Sama tuny make-upu jinak se na to nedá koukat.Fakt sorry.Když se mám fotit tak s tím co mám viz umělé vlasy atd.Prostě hnus z pohledu chlapa.

  Odpovědět