Zpočátku se stydí všechny ženy – rozhovor + 3x sleva na masáže

Eva Janku nám připravila rozhovor s velmi šikovným masérem, který pro 3 naše čtenářky věnoval poukázku na slevu, vše se dočtete na konci článku.

Představíte se nám?
Mé jméno je Martin. Věk 41 let a žiji v Teplicích.

Líbí se Vám ženy tzv. krev a mléko, nebo spíše ženy štíhlé?
Osobně preferuji spíše ženy krev a mléko, ale není tomu tak vždy. Žena musí mít jiskru v oku, záleží mi spíš na osobnosti, na tom, co má žena uvnitř, než na tom, zda má nějaké to kilo navíc. Ale jak jsem již uvedl, většinou to bývají ženy plnoštíhlé, které se mi líbí.

Co se Vám konkrétně na takových ženách líbí?
Na takových ženách obdivuji jejich krásné oblé křivky, zadek a v neposlední řadě i prsa. Pokud má taková žena i krásný usměv, vlasy a charakter, je to ta nejlepší kombinace 🙂

Kdy je pro vás baculka už moc silná?
To neumím tak jednoznačně říct. Ale například můj sen je vidět nahou Halinu Pavlowskou 🙂

Ráda bych se zeptala na pár otázek, které budou souviset s Vaší prací – vím, že jste masér. Jak dlouho se věnujete masážím?
Je to již 8 let co masíruji.

Určitě jste se setkal za tu dobu s mnoha ženami. Navštěvují vás spíše ty štíhlé, nebo i baculky?
Většinou jsou to právě ženy baculaté, které chtějí namasírovat. Hodně hubené ženy jsou spíše ty mlaďoučké a ty moc nechodí, protože nemají žádné potíže,  ještě :-). Ale také to není jednoznačné.

Když taková žena přijde do Vašeho salonu, jaké bývají její reakce na Vás jako maséra – chlapa? Stydí se hodně?
Většina klientek už dopředu ví, že je bude masírovat chlap. Objednávají se telefonicky a na základě letáků či stránek vědí, že v salonu pracuji pouze já. Zpočátku se stydí všechny ženy, ale většinou mě berou jako profesionála, který jim má pomoct od potíží, které je trápí, takže i ten stud brzy opadá. To je podobné, jako když ženy chodí k doktorovi. Vždy respektuji jejich intimitu.

Je pro Vás lepší z hlediska masérského, masírovat ženy štíhlé či baculaté?
Já to asi tak nerozděluji. Ale když bych to měl teda uvést, tak ženy baculaté jsou takové hladké a měkké. A možná ano, lépe se mi masírují ženy oblých tvarů.

Spousta plnoštíhlých žen má obavy například z toho, že masérské lehátko není pro ně určené, můžete mi tedy prozradit jakou nosnost má to Vaše?
V salonu mám speciální masérské lehátko. Jeho nosnost je do 220 kg. Ještě se mi nikdy nestalo, že by pro někoho nestačilo. A chodí ke mně i pořádní chlapáci.

Jakou masáž můžete pro plnoštíhlé ženy doporučit? Která je ta nej?
Uplně nejvíc oblíbená masáž je masáž lávovými kameny. Je to masáž celého těla. Kameny nejdříve celé tělo zahřeji a pak promasíruji. Tato masáž výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pro ženy plnoštíhlé je ideální i anticelulitidní nebo medová masáž, či masáž mořskou solí, která z těla odvede všechny nečistoty.  

Vzkázal byste něco plnoštíhlým ženám jako masér?
Vzkázal bych jim určitě to, aby se rozhodně nebály a nestyděly přijít ke mě do salonu na masáž.

A jako muž, kterému se líbí takové ženy?
Každá žena je krásná, ať už s kily navíc či bez nich. Užívejte si každého dne. Však žijeme jen jednou.

 

Martine, děkujeme za příjemný rozhovor. A pro naše čtenáře máme soutěž o 3 poukázky na slevu 100 Kč z celkové masáže. Záleží jen na vás, kterou si vyberete – klasickou, lymfatickou, medovou nebo s lávovými kameny. Cena masáží 480 Kč, pro vás za 380 Kč.

Napište nám do komentářů tady na stránkách nebo i na fcb, kterou masáž byste ráda. 27. července vybereme tři z vás.

Více o salonu ZDE

Kontakt Studio MV
Školní 686/24, Teplice, mobil 774 111 212

 

michalamjaro2Podle Martinova vyprávění by se mu občas asi i dalo závidět. 🙂 Já vím, tento komentář je velmi neprofesionální, ale nemůžu si prostě pomoct. 🙂

michalamjaro Připravujeme článek i z masážního salónu v Praze a hledáme i takový salón na Moravě, protože není nic příjemnějšího než se nechat namasírovat od odborníka a holky se opravdu nemusí bát a naopak si jít odpočinout.

 

Komentáře: 7
 1. 2 roky ago
  Lenka Jalovecká

  tak tento rozhovor mne velmi potěšil…Jsem z okolí Teplic a ráda bych vyzkoušela masáž lávovými kameny, i když asi ani lymfatická masáž by nebyla od věci. Nevím ani kde pan Martin pracuje, protože se zdržuji často mimo republiku. Jsem veselá baculka, myslím, že svoje kila umim nosit, mam se rada a masaže mám taky moc rada, člověk je po nich jako znovuzrozený….Přeji všem hezký den

  Odpovědět
  • 2 roky ago
   martin

   Děkuji. Můj masážní salón je v centru města v školní 686 . přijďte vyzkoušet mē masáže. Rád vás uvidím . nejlépe když si zavoláte a domluvíme se.

   Odpovědět
 2. 2 roky ago
  Iva Valdmanová

  I já znám maséra,který má rád baculky a masíruje skvostně…..I mně…děvčata,díváte se na sebe ženskýma očima….muži nás vidí jinak,nestyďte se a dopřejte si pohodu.

  Odpovědět
 3. 2 roky ago
  BACULINA TINA

  Je to příjemné nechat se hýčkat masáží a je úplně jedno kolik vážíme.Každý relax je super a masáže obzvláště.Baculky nestydˇte se a nebojte se na masáž zajít.Budete jako znovuzrozené!!

  Odpovědět
 4. 2 roky ago
  Danulinka

  Příjemný rozhovor. Z řádků lze vyčíst, že Martin určitě dělá svoji práci s láskou… Jen škoda, že takového maséra nemám někde poblíž, určitě bych chodila pravidelně. U nás mi přijdou všichni zaměření právě jen na ty hubeňoučké slečny … občas jsem si přišla jak hlavní hrdinka filmu Lady XXL, když přišla na masáž poprvé 🙂

  Odpovědět
  • 2 roky ago
   martin

   Děkuji. Někdy přijďte vyzkoušet mé masáže.

   Odpovědět
 5. 7 dny ago
  Zdeňka Vajglova

  Můžeme jen doporučit, šikovný sympaťák a také mám nějaké to kilo navíc 😁Zdena a Jana Litvínova

  Odpovědět